1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בקשר לתה קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Outdoor, ‏26/11/15.

1. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    טוב אז החלטתי שבקרוב באלי לנסות להכין תה קנאביס.
    עכשיו בשביל להכין אוכל שתייה עם קנאביס חייב לערבב את הקנאביס עם משהו שומני, אני ישתמש בחלב.
    עכשיו זה פעם ראשונה שלי שאני יתנסה בצריכת קנאביס דרך אוכל/שתייה ורציתי לשאול אנשים שכבר התנסו פעם באכילה או שתייה איך הסטלה כי הבנתי שזאת סטלה שונה מסטלה של עישון, ועוד משו אני רוצה להכין לי כוס תה אחת בשבילי ולהוסיף את החלב קנאביס אחרי שאני ירתיח את החלב ויוסיף לשם קנאביס יערבב קצת ואז יצא לי חלב.
    עכשיו כמה קנאביס אני צריך לשים שם ? כמות שך רבע גרם זה בסדר לבן אדם אחד ? כי אני לא רוצה שיהיה לי סטלה חזקה מידי.. ראיתי פב איזה מישו רשם שהוא הכין עוגיות והתחיל להקיא וכל מיני דברים שלא ממש באלי עליהם, אבל הוא לקח שתי עוגיות שלפי חישוב החומרים שהוא שם יצא שהוא לקח 2 גרם וברור שזה הרבה.
    אז אשמח אם תעזרו לי ותענו לי על השאלות :)

2. Sankoren

Sankoren חבר חדש

לייקים:
    8
    וואלה אחי חוץ משוקו חשיש לא ניסיתי כלום , וגם זה היה לא משהו בכלל.
    שמתי חצי אצבע לכוס שוקו אחת וזה היה חשיש טוב ממש וזה לא עשה לי כלום ..
    במשקאות האלה יש הרבה סוכרים (ועוד בשוקו שאני עשיתי בכלל .. ) אז הם מעלים את הלחץ דם שלך בחזרה ואז הסטלה יורדת .. חוץ מזה זה מתחיל להשפיע רק אחרי חצי שעה - שעה ככה , וזה כן סטלה שונה כי פתאום מתחיל לעלות לך סטלה משום מקום זה דיי מוזר אתה לא יודע אם זה פסיכולוגי או לא..
    אישית אם היה לי כמויות של ירוק אז הייתי עושה את זה אבל זה סתם בזבוז חומר אחי .. עדיף שתעשן את זה .

אבל.... אם בכל מקרה אתה רוצה לעשות את זה אז עדיף שתכין שוקו כי תה הרבה פחות טעים , וזה דיי פשוט , שפוך חלב לפינג'אן ושים אותו על להבה הכי נמוכה בגז הכי קטן תוסיף קובייה של חמאה כי THC לא מסיס במים אז הוא צריך שומן להיקשר אליו תוסיף את הירוק (כמה שבא לך אבל אני ממליץ לפחות על חצי גרם כי לא כל ה THC ישתחרר ממנו החוצה ) תוסיף שוקולית וכמה סוכר שבא לך (אם בכלל בא לך כי זה מתוק טילים גם ככה ) שים על הגז ככה איזה 40 דקות - שעה תערבב כל רבע שעה ותהנה .
    מקווה שעזרתי .

3. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    תה קנאביס ועוגיות חשיש זה שתי דברים שונים תה נותן לך רק סוג של באזז מלטף של שמחה ורוגע ולא בדיוק סטלה ועוגייה לעומת זו נותנת סטלה פיצוצים שבעישון יהיה לך קשה להרגיש אותה תחושה

4. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    לSankoren תגיד תודה שהחצי אצבע לא עלתה לך זה היה מעיף אותך לירח, אם היית מעביר אותה חימום רציני על הגז או על נייר כסף או סתם זורק לעוגה קטנה ופשוטה ואופה בתנור על 170 מעלות זה היה עובד. (לא הצעתי כלום:))

5. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    לגבי ירוק זה קצת בזבוז... לגבי חום? אני הגעתי למצב שרק רפואי משפיע אלי ( ירוק כמובן) אבל כשעושים קפה כיף ( קפה חשיש) זה ממש חזק... תשים פשוט מים רותחים ונס קפה ותחמם חשיש תפורר ותשים אל אש גוליה עד שזה ממש נשרף ומעלה עשן ואז זרוק למים תוך כדי שאתה מוסיף חלב (! ) חייב שיהיה חלב במים אפילו קצת שאתה מכניס את החום ומערבב טוב טוב. אחרי זה תוסיף עוד חלב וסוכר ומערבב טוב טוב. ותשים ספר אל הספל או שקית או משו שהאדים ישראו בפנים למשך 20 דקות. אחרי זה תערבב שוב ( טוב טוב ) ושתה. חזק מאוד מזהיר מראש!

Outdoor אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!