1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בשלב הפריחה אך לא יוצא ריח

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Evya23, ‏6/4/15.

1. Evya23

Evya23 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים סטלנים ואהובים שלי למרות שאני לא מכיר אף אפחד ממכם אני כבר אוהב אותכם

שמעו סיפור מופרך מהמציאות

נגיד ויש שתי ילדות קטנות שהייתי מבקש את דעת חברי הפרלמנט לגבי כמה דברים....

א - נגיד והאחת מהן בעציץ... גדלה יפה מאוד עד למצב שהיה צריך להעביר אותה לעציץ גדול יותר. היה בשלב יחסית מאוחר שאפילו היה ניתן לראות ניצנים של פריחה...
    כשהעבירו אותה שמעו כמה פיצוצים באדמה של השורשים נקרעים. כאב הלב מכל קרע כמובן.
    אבל מאז יש הקפדה על השקייה נכונה ואפשר לראות התקדמות בגדילה ובפריחה אבל ההפתעה המוזרה היא שאין בכלל ריח!!
    חשוב לציין שהיא יושבת במיקום אסטרטגי במיוחד מבחינת אוויר ושמש ולכן אפשר לראות את התקדמות יפה בצמיחה ביחס לאחותה אבל מטריד מאוד שאין ריח
    מה דעתכם? האם למרות הפגיעה בשורשים היא עדיין תצא סקסית וחזקה או לא לפתח ממנה יותר מדי ציפיות?

מה שמוביל אותנו לשאלה השנייה ב - נגיד ועוד ילדה שקועה עמוק באדמה וגודלת בצורה יפה אך לא פורחת כמו אחותה הגדולה. לא מדאיג אותי במיוחד שהיא לא צומחת יותר מדי והדעה החובבנית אומרת שמכיוון שיש לה הרבה פחות שמש מאחותה היא לא גודלת באותו היחס...
    אבל הריח שהיא עושה.... וואי וואי איזה ריח....
    עכשיו השאלה היא כזאת... כמה משמעותי כמות השמש שהיא מקבלת ביחס לצמיחה? האם זה אומר שהיא לא תוציא הרבה מעצמה אך מה שיצא יצא ברמה גבוהה, או ההיפך, או בכלל משהו אחר שאני לא רוצה לחשוב עליו

דעתכם תעזור לי מאוד! אשמח לקבל עוד טיפים חברותיים לטיפול נכון במצבים מופרכים מהמציאות אלו.... תודההה !!! :) :) :)

#1 Evya23, ‏6/4/15
    נערך לאחרונה ב: ‏6/4/15
  2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה לא צריך להגיד נגיד על כל שאלה, כבר רשמת נגיד על כל הנושא :d

3. Evya23

Evya23 חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחח וחוץ ממה שאני נגיד מגיד יש לך משהו לאמור?

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    היא תהיה בסדר.
    לפעמים אין ריח כי לא מדובר בזן ריחני.

תמונה תעזור.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!