1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גובה תאורה(Sunmaster 250W Dual+cool tube)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Shorty, ‏7/1/17.

1. Shorty

Shorty חבר חדש

לייקים:
    5
    ביום יומיים הקרובים אני הולך להעביר את אחד הנבטים לעציץ גדול יותר, עד סוף המחזור...
    יש ברשותי מנורה של 250W דואל ספקטרום של Sunmaster, ברפלקטור קולטיוב...

כמה ס"מ לשים אותה מעל הצמח להערכתכם וכל כמה ימים בערך לדעתכם אצטרך להגביה אותה? דיי בטוח שיש פה כמה חבר'ה עם סטאפ דומה שיכולים להמליץ מניסיון...
    (החלל הוא 60X60X150)

תודה!

2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    איזה עוצמת תאורה יש לצמח עכשיו? כי אם יש עוצמה חלשה אז כדאי לקרב את הנלג בהדרגה לצמח הצעיר

3. Shorty

Shorty חבר חדש

לייקים:
    5
    כרגע הוא מקבל תאורה לבנה של פלורוסנט 20W, כ-5 ס"מ מעל הצמח.
    הצמח בן 3 שבועות בדיוק, גובהו כ-10 ס"מ ויש לו כבר בערך 3 צמתים של עלים, להערכתי...

#3 Shorty, ‏7/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏7/1/17
  4. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    20 וואט ממש חלש מה שאומר שאם תצמיד לצמח 250 וואט זה יכול לבוא לידי ביטוי על הצמח.
    '
    כשתעביר ל250 תתחיל עם מרחק בטוח מהצמח לפחות 50 ס''מ ואם הכל נראה טוב למחרת.תקרב את המנורה בכמה ס''מ ותמשיך להקריב בהדרגה

Shorty אוהב/ת את זה.
  5. shanti

shanti חבר חדש

לייקים:
    12
    לא אמרתה עם הקולטיוב מחובר למפוח?
    בסופו של דבר לי יש סטאפ כזה עם מפוח 280מקש
    המרחק שאני התחלתי 35 כהה ועכשיו שהם בוגריםםםם מאוד 25
    באמת שהדרך הכי נכונה זה לבדוק עם היד אני עושה את זה כל הזמן
    בהצלחה

Shorty אוהב/ת את זה.
  6. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    בגדול ענו לך פה כבר, אבל להבא הייתי מציע לך להוסיף שלב ביניים במעבר עם מנורה של 100W לאיזה שבועיים ואז להעביר ל250W.
    מציע לך לגדל את הצמח רגיל בעוצמה של 10W (כשבוע שבועיים), לאחר מכן להעביר ל100 ואז שבוע לפני העברה לפריחה הייתי מעביר ל250W (כמו שרשמו לך בימים הראשונים לפחות 40-50סמ מרחק מהמנורה לצמח)

Shorty אוהב/ת את זה.
  7. Shorty

Shorty חבר חדש

לייקים:
    5
    תודה לכולם על התשובות!
    המפוח הוא 200/240 מק"ש.. כרגע הוא עובד על 200, אבל ברגע שתהיה פריחה ואחבר פילטר פחם, הוא יהיה על 240.
    העברתי היום את הנבט לעציץ גדול יותר, רק ששמתי לב שבטעות קראתי את אחד השורשים שלו בהוצאה מהמצע, מתוך דיי הרבה שהיו שם...
    שמתי את התאורה כחצי מטר מעל הצמח ונראה מה קורה מחר בערב... הטמפרטורה עלתה ל-27.5 מעלות, שזה מעולה...
    לחות 46%.

#7 Shorty, ‏8/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏8/1/17
  8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    עם נורות לחץ גבוה עובדים הכי קרוב שאפשר לצמחים כל עוד לא חם להם ולא פוגעים בשטח הפיזור הרצוי.
    250 וואט על צמח אחד אתה יכול לקרב לאיזור ה20 ס''מ בכיף ולמדוד אם אפשר לקרב עוד אפילו..
    אצלי כרגע יש קול טיוב עם נל''ג 400 והצמרת בקושי 15 ס''מ.... סתם נקודה למחשבה..
    אין שום סיבה להתחיל עם פלורסנט קטן ואז בינוני ואז נל''ג.. פשוט להתחיל עם המל''ג מגבוה יותר וזהו, תעשו בדיקה עם מד לומין ותראו איזה מרחק של הנל''ג מהצמח נותן לך את אותה כמות אור כמו הפלורסנט..

Shorty אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!