1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ג'וינט של ירוק נקי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted4, ‏21/7/14.

1. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    תשמעו אתמול החלטתי לנסות פעם אחת איך זה לעשן ירוק נקי בלי טבק, ומה אני אגיד לכם הייתי פשוט המום!
    ההרגשה פי 7 יותר טובה, אין תחושת מחנק של חרדה, הסטלה עצמה הרבה יותר אנרגטית ומחשמלת. כל האפקט של הסטלה עולה פשוט בצורה ממש עדינה ואתה נכנס לתוך זה בלי לשים לב בכלל.
    אבל שזה מגיע לשיא אתה מקבל את כל האפקט של הסטלה בצורה הכי ברורה וחזקה שאפשר. אם לפניכן דימיינתי שאני רואה ראיית hd עם איזה פוקוס מסוים, ושומע את כל הקולות של האנשים מסביבי מתערבבים ונשמעים מחשמלים, אז עכשיו ב 300% אני יודע שזה מה שהרגשתי. זאת הייתה הסטלה הכי חזקה והכי טובה שהייתה לי!

אני כנראה יפסיק לגמרה לערבב עם טבק, כי אני פשוט לא מגיב לזה טוב, תמיד שאני מעשן עם טבק הסטלה באה לי על הפנים עם עייפות ותחושה של מחנק וגם קצת חרדה.

2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    הי CR17, תודה על השיתוף.
    טבק זה downer ידוע. מכיל ניקוטין ושלל חברים.
    אם מתישהו זה יוצא לך יקר מידי או אינטנסיבי מידי תנסה תחליפי טבק כמו גרינגו..
    עישון נעים.

3. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    כרגיל, אני ממליץ תמיד על גרינגו או תחליפי טבק.
    התופעות לוואי שלו יכולות להיות נוראיות. לא לערבב בכלל יגמור לך את הכסף מהר מאוד.. ממליץ לעשות ראשים עם מבחנה שיש לה רשת, ככה תנצל את כל החומר ובכל זאת תעשן נקי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!