1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידולי גרילה (חוץ)

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י CAPO_EL_AMo-DEL_TÚNEL, ‏2/4/19.

1. CAPO_EL_AMo-DEL_TÚNEL

CAPO_EL_AMo-DEL_TÚNEL חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    אני עד עכשיו מבצע גידולים למטרת שימוש עצמי בגידולים ביתיים.
    אני רוצה להתנסות בגידולי חוץ
    כדי להפיק יותר כמות תפרחת
    כי בביתי אני לא מצליח להשיג יותר מ 150 גרם.
    לכן אני צעוניין בכמות יותר גדולה שתספיק לי להרבה מאוד זמן.
    אז נתחיל.....
    אני מעוניין לקבל מידע על איך לאתר מקום טוב מה שיטות ההסתרה שאתם מכירים?
    שיטות להובלת מים כולל שיטה להימנע ממעקב של תמנונים שלא רוצים שנקיים את מצוות נטיעת העצים הכי יפים שיש בכדור הארץ
    אני אשמח לטיפים מדוייקים מתי לשתול ועד מתי קציר
    אם יש שיטות של גיזום ואימון,
    אם עציץ 15/20 ליטר מספיק לצמח אחד גדול בחוץ?
    אם אני יגדל עציץ בחלל באיזה או מתי אפשר להוציא אותו לבחוץ שישרוד את החיים האמיתיים והקשים בחוץ ושלא ימות כי הוא יהיה חלש
    ושוב אני מדגיש הכי חשוב לי זה זהירות בטיחות ושוב זהירות וזהירות תנו טיפים להתחמקום מתמנונים תודה ויום מעולה לכולם.....

2. Cal Mar

Cal Mar חבר חדש

לייקים:
    0
    סתם שאלה אתה מגדל באוהל בבית ? ואיזה מנורות ? אוטומטי? אני גם מתחיל לגדל בבית קימבנתי אוהל 150ג זה יבול טוב הלוואי עליי חח

3. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    חבר, קודם כל אם יש לך שאלות כדאי לך לפתוח דיון חדש ולא להגיב לדיון ישן שאינו קשור לנושא.
    לא קשה להגיע ל150 גרם במחזור, אפשר לעשות את זה עם נורת נל"ג של 250W או עם לד דומה. בעיקרון אוטומטי מיועד לגידול חוץ שלא בעונה, בגידול פנים כשאתה שולט במחזור האור עדיף לגדל צמחים פוטופיריודים.

4. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    למה אתה נשמע כמו שוטר ואפשר להגיע בבית ליותר מי 150 וגם 450

5. Cal Mar

Cal Mar חבר חדש

לייקים:
    0
    חחח אלק שוטר , קודם כל תירגע אני לא שוטר , פשוט מתחיל לגדל לבד לשימוש עצמי כי נמאס מכל הזבל שמוכרים ואני מעשן די כבד על בסיס יום יומי , ולא הבנתי מה הקשר לשוטר שאלה פשוטה שאלתי מה שוטר בדיוק יעשה עם המידע ששאלתי ⁦‍♂️⁩⁦‍♂️⁩⁦‍♂️⁩⁦‍♂️⁩

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!