1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול בחממה בחצר (שאלה)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י the12live, ‏17/5/14.

1. the12live

the12live חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום.

קודם כל אני מגדל מתחיל. רק התחלתי עם הנבטת הזרעים.

השאלה שלי פשוטה:

האם אפשר לגדל עציץ בתוך מחסן של כתר בחצר? אצלנו הוא מרווח ומואר ויש חלונות. אני מניח שחם בו ולח...אז אפשר לשים שם עציץ? והאם זה יעשה ריח חזק בשכונה?

תודה לעוזרים

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לא אידאלי,
    מחסן כזה קודם כל לא מקבל בכלל משהו קרוב לכמות האור שצמח צריך בשביל לגדול.
    חוץ מזה שמחסן כזה בחצר יהיה חם כל כך שיהיה לך ממש קשה להגיע לטמפ' מתאימה לגידול.

אם תצליח איכשהו להגיע לטמפ' יציבה בפנים של בערך 27 מעלות, אז תוכל להפוך את המחסן למשהו יותר בכיוון של ארון גידול, מאשר חממה.
    זאת אומרת להכניס תאורה מקצועית, איוורור וכל הציוד שדרוש לגידול תחת מנורות ובעצם לגדל משהו כמו גידול אינדור, רק במחסן בחוץ.

לגבי הריח - המחסן בחוץ אז אני לא חושב שצריך להיות ריח רציני, אבל בהחלט מי שיתקרב למחסן יריח.

או לחילופין, אתה יכול לקנות או לבנות לעצמך חממה אמיתית (לא ממש מסובך) ולגדל בחממה עצמה.
    מה שכן, זה קצת חסר טעם כי בקיץ בארץ מספיק, ואפילו יותר מידי חם בשביל גידול כזה,
    עדיף כבר לשתול ישירות בגינה בשמש או בצל (רק לא להכניס אור מלאכותי בזמן החושך) .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!