1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול במחסן דירות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י shaloma, ‏17/9/17.

1. shaloma

shaloma חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים,
    אני רוצה להתחיל לגדל בקטנה שניים שלושה עציצים בחלל גידול ונורה של מקס 250 W מפוח וונטה.
    יש לי מחסן בקומת מחסנים בבנין דירות.
    בכוונתי לארגן נקודת חשמל מהמנורה בשביל בגידול.
    השאלה שלי האם יש להם יכולת לעקוב ברמת מחסן על עלייה בצריכת חשמל? האם יש סיכון (עזבו את נושא הרעש זה יפתר)
    תודה רבה.

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    חשמל המחסן הינו ע"ח דירתך
    כך שאין חשש כזה
    שים לב לתחלופת אוויר חייב להקפיד

3. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    במידה וזו קומת מחסנים צריכת החשמל מחושבת כצריכה ציבורית ומתחלקת בעלות הכספית עם שאר דיירי הבניין.. במקרה הזה כן יהיה אפשר להבחין בעלייה בצריכת החשמל הדו חודשי כאשר חברת ההחזקה תקבל את חשבון החשמל, אך בהחלט לא יהיה אפשר להצביע על איזה מחסן עלה בצריכת החשמל... כך שבפועל כל דיירי הבניין יקחו חלק בתשלום עבור החשמל הנצרך בתקופת הגידול ..
    כמו שנאמר.. אם יש חלום המצב פיקס ואם לא אז צריך לעשות חושבים איך יוצרים תחלופת אויר בחלל

בהצלחה

4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    נראה לי שאתה מטעה אותו החשמל הוא גלובלי עם המדרגות.זה מה שקורה אצלי בבנין

5. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    אם בבניין קיים מחסן צמוד לדירה בכל קומה אז צריכת החשמל ע"ח הדירה... כיוון שנק' החשמל מוזנת מהארון חשמל הדירתי ...
    בקומת מחסנים בדרך כלל ישנה רק נק' מאור במחסן ולכן הצריכה נחשבת זניחה ומגולמת בחשבון הצריכה הציבורי של הבניין ( עקב הקושי למשוך קו חשמל מכל דירה בבניין לקומת המחסנים).. ישנם מקרים שישנו גם שקע במחסן (למקרר וכו) וגם אז צריכת החשמל עדיין מחושבת בצריכה הציבורית של הבניין.. לא בהכרך פייר אך התקן ימליץ על כך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!