1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול חוץ הצמח בקושי גדל

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י יהלום, ‏26/2/17.

1. יהלום

יהלום חבר חדש

לייקים:
    1
    לפני כמעט 6 שבועות שמתי באדמה 4 נבטים של זנים אוטומטים, אחרי שבועיים בערך הוצאתי אותם לגידול חוץ.
    השוויתי לסרטונים ולתמונות של תהליך הצמיחה וראיתי שהם ממש לא צומחים בקצב של הצמחים בסרטונים, הם גדלים נורא לאט, והיום גם ראיתי שנשרו כמה עלים קטנים ויש חור בעלה של צמח אחד.
    אחד העלים של הצמח היחיד שנראה סביר איכשהו התחיל להיות חום בקצה ביומיים האחרונים.
    הדישון הוא ביוביז כולל האלה של הפריחה, לפי טבלת דישון. הוספתי קצת יותר שבוע שעבר בגלל שידעתי שירד מלא גשם.
    שמתי מים שהושרה בהם פלפל, עם קצת טבסקו מסביב לצמחים כדי להרחיק חיות לא נחמדות.
    עצות איך להמשיך מפה? אני צריכה לדאוג?
    https://anonimag.es/image/JT9hoEG
    https://anonimag.es/image/JT9hoE5
    https://anonimag.es/image/JT9hoEf

ושאלה נוספת, מה שכותבים באתרים שמזמינים מהם את הזרעים בנוגע למספר השבועות עד הקטיפה, זה מרגע שמשרים את הזרע במים, כשתוקעים באדמה או משלב מסויים בצמיחה?
    על הזרעים האלה היה כתוב שהם מסיימים לפרוח אחרי 5-7 שבועות.

#1 יהלום, ‏26/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏26/2/17
  2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    חבר, אם ככה נראים נבטים בני ששה שבועות אתה בבעיה.
    חבל על הזמן, שתלת לא בעונה וכנראה עוד כמה סיבות שאני לא יכול להצביע עליהן.
    במידה וזה היה צמח רגיל הייתי אומר תחתוך אדמה בקוטר 10 ס"מ על 10 ס"מ גובה ותשתול מחדש לשיקום תחת תאורה 120W והוצאה מחדש באפריל.
    עממה, רשמת שמדובר באוטומטים ולכן אין לך מה לעשות בנידון חוץ מלבכות.

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    האם הם חשופים לאור שמש לאורך כל היום? אין עליהם צל?

4. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    הבעיה היא לא במזג האוויר עכשיו זה בטוח,
    לי יש גידול חוץ שיצא לפני שבוע והכל נהדר מתפתח בקצב, עם פרופגטור אאוטדור,אולי תוסיף פרופגטור ללחות זה יעזור כי 6 שבועות אמור להיות הרבה מעבר לזה, ככה נראה אולי בן שבוע.

eden.heaven אוהב/ת את זה.
  5. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    אני משער לעצמי שהזנים שאתה מגדל עכשיו לא אוטומטים ..
    זנים אוטומטים הרבה יותר רגישים לכל סוגי הסטרס ולכן אפילו טיפה יותר קשה לגדלם.. זו עדיין לא העונה ומפאת גילם הצעיר ורגישותם שלא כמו צמח בוגר מזג האויר יכול להיותר גורם בעייתי ואי אפשר לשלול בוודאיות.. מזג האויר אולי לא הסיבה העקרית אך בהחלט משפיע...

ע"פ התמונות
    להבא יש לשתול את הצמחים במרחק יותר גדול אחד מהשני... (לפחות 50-60 ס"מ) , לתת לשורשים מעט ספייס

6. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    התעלמתי מהעוולה הזו כשקראתי שהן נשתלו בחודש הכי קר בשנה.
    חבל על הזרעים.

7. יהלום

יהלום חבר חדש

לייקים:
    1
    אין שום דבר שאני יכולה לעשות בשביל להציל אותם או לפחות למקסם את הצמיחה עד שיתחילו פריחה?

תודה, אזכור לפעם הבאה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!