1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול חורפי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Nimi, ‏6/11/17.

1. Nimi

Nimi חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים,

לחתול שלי יש גור קטן שנולד לאחרונה,
    הוא נמצא במרפסת סגורה שפונה אל הצד המזרחי כך שהוא מקבל המון שמש למשך רוב שעות היום.
    הבעיה שאנחנו גרים באחד המקומות הקרים בארץ ואני מפחד שהקור שיגיע בחודשים הקרובים לא יהיה כל כך טוב בשבילו.
    אני יכול להכניס אותו הבייתה אבל אין לי חלל גדול בבית והוא יצמח להיות קטנצ'יק אם הוא יהיה בבית.

מה אתם אומרים? להכניס אותו לבפנים (שם נמצא אחיו התאום...) או לתת לו הזדמנות לגדול בחוץ?

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    סביר להניח שהקור יגרום לעיכוב לא קטן בגדילה ובהתפתחות של הצמח..
    מה עוד שהצמח ייכנס מהר מאוד לפריחה עקב שעות האור המתקצרות להם (אנחנו בסוף עונת הגידול).

ממליץ בחום לחשוב על רכישת חלל גידול ...

בהצלחה

3. Nimi

Nimi חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי חלל גידול שבו נמצא עציץ אחר. השאלה האם לתת לאחד שבחוץ לנסות לגדול במרפסת או שאין לזה טעם, ואז אצופף את שניהם בפנים?

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    לא יודע מה מידות חלל הגידול או באיזה שלב נמצאים הצמחים אך לדעתי ביחס לעונה עדיף לגדל את שניהם בחלל גידול

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!