1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון וקצת מסתבכת

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Shalva, ‏1/7/18.

1. Shalva

Shalva חבר חדש

לייקים:
    0
    07E3A8A7-C815-4590-801D-6E4BC3C1B686.jpeg 7ECFD677-7A73-4836-B281-AB53BD284CE1.jpeg היי חברים זהו הגידול הראשון שלי והצמח נראה כאילו משהו אוכל אותו ואני לא מצליחה להבין מה. שמתי מלח מסביב לעציצים כדי שלא יעלו חרקים והשתמשתי רק פעם אחת בדשן ושמתי ממש מעט. מישהו יכול אולי להגיד לי למה זה קורה ?

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    לא טוב המלח (רק מזיק למצע), תעשי שטיפה לעציץ (השקייה במים של כמות גדולה מהרגיל, תלוי בנפח העציץ) .
    ויש לך מזיקים שמנשנשים מהצמח .. זה הזמן להשתמש באמצעי מניעה ..
    תתחילי במדבקות צהובות .. אולי נמצא את מנשנש הצמח.. אם זה לא יעזור ישנן לא מעט שיטות לטיפול

מומין טרול אוהב/ת את זה.
  3. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אלו לא מזיקים אלא נזקים פיזיים. התופעה שכיחה במקרים של חשיפת ניצנים חדשים לאור.
    בכל מקרה, ממבט כללי נראה שאת גם פוגעת בעלים פיזית בעצמך כשאת משקה. תדאגי למשטר השקיה מסודר בו את משקה בכל יומיים כשליש מנפח העציץ. להקפיד על 30-50% נגר.
    עוד דבר חשוב - תתחילי לדשן.

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    אמת

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!