1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון! קצת עזרה חברים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י adi, ‏14/2/14.

1. adi

adi חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם !
    החלטתי לנסות לגדל :cool: ויש לי כמה שאלות .
    נתחיל מהתחלה :
    1.זרעים יש-לא בהזמנה אלה מפרחים שהיו לי.
    2.תוואי גידול- מארז מחשב, ויש אופציה ב' שאני מתכוון לשלב תוך כדי תגידו מה אתם אומרים. להנביט לגדל עד לשלב הראשוני ולהעביר את זה לגידול בחוץ במקום דיסקרטי שמים עוברים בו (סוג של נחל)
    המחשב כבר מוכן למעט המנורות שאני די מסתבך בנושא, חשבתי על לד אבל הסיפור קצת יקר לכן אני נוטה לנורות cfl (בכל זאת מחשב החלל מאוד קטן והתאורה מאוד ממוקדת, אולי אני טועה)
    אשמח לעצות בנושא!
    3.אדמה יש - ממשתלה מעורבבת וכל מה שצריך ..הוספתי לה קצת אדמה מהגינה אולי יתן משהו:confused::cool:
    4.מבחינת דישון אני קצת מבולבל מה צריך ובאיזה כמות?:confused:

קראתי את כל המדריכים ראיתי כימעט את כל הסירטונים וזאת פעם שניה שאני מנסה הפעם הראשונה הייתה סתם משעמום אז הנבטתי זרע נתתי לו לגדול שבוע שתיים והוא מת מחוסר עניין שלי וכניראה מחוסר מים וגם חוסר ידע
    זהו לבינתיים. אני רוצה להגיד שגם אם יצא לי גרם בגידול במחשב זה גם טוב ככה אני ידע שאני מסוגל לעשות זאת ובפעם הבאה להוציא יותר יבול וכמון גם להשתדרג קצת בציוד.

2. adi

adi חבר חדש

לייקים:
    0
  3. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    תחליט לגבי סוג התאורה שתרצה. שמת ציפוי של נייר כסף על כל חלל הגידול מה שאומר שהוא קטן ובנוסף לזה הוא יתחמם יותר (ככה אומרים שהנייר הזה עושה).
    CFL יחמם לך את העניינים הרבה פחות בתוך חלל הגידול ותוכל לקרב אותו מאוד קרוב אל הצמח בלי לחשוש לשרוף אותו, ובגלל זה אני חושב שהוא הכי יתאים לגידול הזה.
    לגבי כמה וואט להשתמש בגידול שלך אני לא יודע אבל המינימום זה 100וואט לדעתי ולשלב בין Warm White לCool White.
    בנתיים יספיק לך המנורה הבודדת לסופש ויהיה לך זמן לחשוב מה תעשה בהמשך ותקבל עוד דעות.

4. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    יפה , אם יש לך אופציה לגדל בחוץ ליד הנחל
    זה עדיף לפי דעתי

5. adi

adi חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התגובה הראשונה יעזרו עוד חוות דעת!

אלצ'קו אני מתכוון לשלב זאת אומרת להנביט עוד זרעים ולשתול אותם שמה במטרה לתת להם לגדול בצורה ארעית ! או שכדי להתערב בגדילה?

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    adi,

אני רואה שכבר נבטו לך שני זרעים.
    אתה לא יכול להכניס יותר מזרע אחד לעציץ בכל מקרה.

אדמה, אל תערבב אדמה מהגינה אם יש לך אפשרות.

CFL זה נחמד, לא מתקרב ללד, אפילו לא במארז מחשב.

אני חושב שאם יש לך אפשרות להעביר את הצמח החוצה כדאי לך. הרבה יותר טוב ממארז מחשב.

דישון, אם אתה שותל בתוך תערובת של 1/3 1/3 1/3 קומפוסט, אדמה ממשתלה וורמיקוליט (או פרלייט, חול, טוף וכו')
    לא יהיה לך מחסור בנוטריינטים. וגם אם כן, תמיד אפשר להוסיף עוד קומפוסט מלמעלה.

בהצלחה!

#6 אגרונום, ‏14/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏14/2/14
  7. adi

adi חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקי תודה אגרונום!
    ניראה לי שאין טעם לגדל במחשב כל כך..לכן אני ינסה להנביט כמה שיותר זרעים לגדל עד לשלב הראשוני במחשב.
    ולהעביר את כולם חוץ מאחד לבחוץ..
    עכשיו שמגדלים בחוץ כביכול גרילה באיזה אדמה כדי להשתמש ? ובזאת שקיימת שמה או להכין תערובת גדולה ולחפור שמה..מה שמסכן אותי בתור מגדל בהתעסקות גדולה ושהיה באותו מקום?q!

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אם אתה שותל בחוץ,
    תחפור בור גדול (בגודל של דלי צבע גדול) ותמלא בתערובת של 1/3 1/3 1/3 קומפוסט, אדמה ממשתלה וורמיקוליט (או פרלייט, חול, טוף וכו')
    לא יהיה לך מחסור בנוטריינטים. וגם אם כן, תמיד אפשר להוסיף עוד קומפוסט מלמעלה.

בהצלחה!

9. adi

adi חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה!
    איך אני אמור להתייחס להשקייה? שמה אם נתחשב שתוואי הגידול יהיה ממש צמוד לנחל ?

10. adi

adi חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב יש קצת התקדמות חלק מהזרעים שנשתלו התחילו לצאת החוצה..
    המנורה הקודמת הוחלפה בשתי נורות 32w

מצאתי בארץ נורת לד כזאת lighthouse hydro blackstar 90w
    במחיר סבבה..עכשיו לא הצלחתי למצוא מידות שלה ..היא תיכנס בתוך המחשב? למישהו יש נסיון איתה
    האם זאת תאורה איכותית ששווה ליקנות?

11. adi

adi חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו? מהשהו?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!