1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון שלי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י alpo210, ‏7/8/16.

1. alpo210

alpo210 חבר חדש

לייקים:
    0
    הפירוט מתחת לתמונה
    20160807_002742.jpg שלום לחברי הפורום התחלתי לגדל בעקבות זה שנמאס לי מהמחירים המופקעים ובעיקר כי כשאני מתארגן אני מעשן הרבה וזה לא מספיק לי.

ועכשיו לעניין
    ביום ראשון האחרון (זה שלפני שבוע מיום ראשון הזה) נבטו לי כולם אולי 2-3 זרעים בהפרש של יום. ובתמונה הנ"ל הם יהיו בני שבוע בראשון הזה(היום)
    השאלות שלי הן:
    האם לפי התמונה קצב הגדילה רגיל יחסית לזמן מאז שהם נבטו?

האם זה הזמן ולפי התמונה הגיע להעביר אותם לעציץ גדול יותר?

עד עכשיו הם תחת פלורנט דיי לייט.
    ויש לי נורה MH 250 W האם הגיע הזמן להתחיל להשתמש בה? כמובן עם משנק וריפלקטור מותאמים

וכמו שאפשר לראות בתמונה שמתי שתי אזיקונים בגלל ששני הגבעולים נפלו לצד. יש סיבה לזה? והאם הצמח נהרס?
    *שמתי לב שבשני הגבועלים הם נהיה ממש דקים באמצע הגבעול מה זה אומר? בחלק שבו הם נפלו למטה
    זהו גידול ראשון שלי כמו שאמרתי ואין לי חברים שמגדלים או גידלו (רק מעשנים) וקראתי מלא מלא מדריכים וראיתי סרטונים (כמה פעמים כל אחד)
    וזהו הידע היחידי שלי ואשמח לתשובה ממענה אדם ישירות. כמובן שאם יש לכם עוד טיפים אשמח לשמוע

תודה מראש.

#1 alpo210, ‏7/8/16
    נערך לאחרונה ב: ‏7/8/16
  2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    הן נראות בסדר, אני הייתי שותל ישר לתוך העציץ הסופי (בשביל למנוע בעיות העברה אבל זה רק אני).
    ממליץ להעביר כבר עכשיו, אם יש לך את המקום הפנוי ומוכן לשתילה. לפי התמונה אני מניח שהמנורה הנוכחית - הפלורסנט רחוקה מדי מהצמח. לגבי המנורה שיש לך, אם היא מיועדת לשלב צמיחה אני ממליץ להחליף הרי מה הפואנטה לקנות ולא להשתמש בה? כמובן חשוב שהמרחק יהיה נכון ולא קרוב מדי בשביל שלא "ישרף" את הצמח, מה גם חשוב שתהיה סירקולציה של אויר, טמפ' ולחות נכונים.

3. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    הכל נראה כרגיל, עוד יומיים שלושה תפעיל את הנל"ג בגובה 80 ס"מ מהצמחים.

אני לא ממליץ בכלל לשתול מחדש בשלב הזה כי בהעתקה יש לך סיכוי גבוה מידי לקרוע את המעט שורשים שיש לצמח. אני הייתי מחכה עד שהשורשים תופסים לפחות קצת את האדמה.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  4. alpo210

alpo210 חבר חדש

לייקים:
    0
    יש ונטה ומאורר קליפס ומזגן (המזגן לא ישיר אלא מוציא אוויר קר לחלל החדר) והכל 24/7
    לגבי התשובה של פונזי הארון שלי לא נראלי מתאים לכזה 80 סמ.. זה ממש קריטי?
    חוץ מיזה ששניכם נתתם תשובות די שונות ואפילו סותרות.

5. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    העברה רק עוד 3 שבועות תן לשורשים לתפוס את האדמה. נראים טיפה מתוחים כדאי להעביר לנלג ב60-70 סנטימטר מעל הצמחים

6. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    ברור שמה שהחברה מעלי אומרים אבל לא נראה לי ש250 MH יספיק לך לכולם אתה צריך בהמשך להוסיף אני חושב. יש לך שם 7 צמחים

7. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    קודם כל ברוך הבא ובהצלחה !

ככה די ענו לך אבל אני אענה גם ,

1. למה קשרת עם אזיקון ?
    אזיקון יכל לפגוע בצמח , לחתוך אותו כשהוא גדל או אפילו למנוע ממנו לצמוח נכון , תפטר מהאיזיקונים , תשאיר את השיפוד קרוב לצמח והוא כבר יתפוס אותו לבד ,
    במקרה שהוא עדיין לא עומד לבד , בכל חנות הידאו תמצא חוט קשירה עדין מתאים

2. העברה , בנוגע לזה אין דרך טובה יותר לדעת מלהסתכל בתחתית של הכוס ולראות אם השורשים הגיעו למטה , אם כן זה הזמן להעביר , אם לא תחכה
    רשמו פה 3 שבועות , זה תלוש מהמציאות

3. הצמחים התמתחו ממחסור באור , ממליץ לך להעביר אותם מתחת לmh במרחק של לפחות 65 ס"מ מהצמחים

4. הייתי ממליץ לך להבא לחתוך את הכוס לחצי , כך ההעברה לעציץ תתבצע מוקדם יותר מה שיחסוך סטרס בהמשך

בהצלחה חבר , תעדכן

8. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    מה שפונזי אמר יותר נכון.

Fonzee אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!