1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דופמין מוגבר? לא עושה לי טוב!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LarryOG, ‏1/12/14.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    מאיך שאני יודע סיגריה רגילה מגבירה את הדופמין במוח.. ושמתי לב שאם אני מעשן סיגריה ואני מרגיש פתאום מיובש וחנוק וחולשה לא מובנת כזאת שמובילה לחרדה כאילו הרגשה שמזכירה עילפון ל 4 דקות.. יש קצת אופוריה אבל בכללי זה לא כזה נעים. בוא נגיד שלא משנה כמה סיגריות עישנתי עד היום לא נראה לי שאני התמכר להרגשה הזאת איי פעם.

עכשיו שמתי לב שמאינדיקות דומיננטיות אני מקבל הרגשה ממש דומה! רק הרבה הרבה יותר גרועה, כאילו הכול יותר חזק, החולשה של הגוף (זה ממש מרגיש כאילו כיבו לי את כל השרירים בגוף) ובעקבות זה פתאום ניהיה לי קורדינציה של ילד בן 7, יש גם התחושת מחנק בגרון, והרגשת יובש שאני צריך לשתות 2 בקבוקי מים.. והכי מבאס זה החרדה האיומה שאני מקבל שפשוט מעיפה אותי לתוך המוח וסתם מכניסה אותי למחשבות שליליות שעושות לי ממש דיכאון.

אני רואה כאן שתי סיבות..
    או שהדופמין אצלי במוח פשוט לא תקין, כי זה לא ייתכן הרי הגברת הדופאמין אמורה להביא הרגשה של אושר וסיפוק ולא חולשה וחרדה של הגוף.
    או שפשוט עישון לא עושה לי טוב, ולא משנה אם אני יעשן טבק או קנאביס או אפילו תה.

גם אלכוהול מגביר את הדופמין אבל בגלל שהוא מתעסק גם עם הסרוטונין אז כנראה אני מסתדר איתו יותר מעולה!

#1 LarryOG, ‏1/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏1/12/14
  2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    ממש מוזר לי לשמוע שאינדיקה עושה לך את זה.
    אינדיקה מורידה חרדות (cbd גבוה יחסית לסאטיבה) אבל מצד שני היא ממש לא טובה לאנשים עם דיכאונות.
    סאטיבה אמורה לעלות את המצב רוח אבל היא תעלה לך חרדות במידה ויש לך.

3. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אני מכיר סטלנים כבדים בני 30+ שאמרו לי להתרחק דווקא מאינדיקות דומיננטיות כי הן נותנות סוטול יותר כבד שמלווה בניתוק נפשי.
    נראה לי שאתה ממש טועה אינדיקות ממש לא טובות לחרדות ולדיכאון ולא לשום בעיה נפשית! אינדיקות טובות רק לכאבי גוף, לכל מיני בעיות גופניות, בנאדם עם קצת חרדות ודיכאונות רק יקבל סטלה רעה מאינדיקות.

עישנתי סאטיבה פעם אחת ולא קיבלתי כזאת סטלה האמת.. הרגשה של אופוריה נחמדה ושמחה ואוליי שמיעה משופרת יותר.. אבל כנראה החומר עצמו לא היה חזק כי לקחתי 4 פאפים שזה דיי הרבה.

גם באתרים כמו wikileaf רוב הזנים שטובים לחרדות הם דווקא סאטיבות דומיננטיות.. ורוב האינדיקות טובות יותר רק לכאבים ולנידודי שינה.
    http://www.wikileaf.com/strain/super-lemon-haze/
    http://www.wikileaf.com/strain/jack-herer/

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    בקצרה?
    טבק גורם לחרדה.
    ולגבי הסיפור שאתה מספר כאן כל הזמן בכל הזדמנות ובכל אשכול :
    קנאביס אינדיקה עוזר לחרדות יותר מקנאביס סאטיבה ולא מעורר חרדות. אם אצלך זה הפוך הבעיה אצלך. זה ממש לא תופס על 99% מהאנשים בעולם.
    לי נראה שאתה לא יודע מה אתה מעשן כל פעם ולכן מחליט שזה טוב וזה לא.
    קנאביס עם thc ברמה סבירה ומעלה מגביר חרדה. באינדיקות יש לרוב גם Cbd שמוריד את רמות החרדה וממתן את ההשפעה.
    בנוסף אתה מעשן עם כדורים שעובדים על מוליכים עצביים, מאין לך לדעת שכל מה שאתה חווה לא קורה בגלל השילוב בין השניים.

אם תשאל אותי, יש לך בעיה בדופאמין וסרוטונין כי אתה כל היום מתעסק בדברים האלה.
    חרדה זה משהו שמוח מפתח, גם אם לא תשים לב אליו. התת מודע חי אותו כל הזמן.
    כל התסמינים שאתה מספר פה זה תסמינים של חרדה.
    תתעסק פחות במה אתה חווה ומרגיש. תנסה לחיות חיים כמה שיותר נורמליים ותראה שלאט לאט התסמינים שקורים לך ילכו ויפחתו עד שיעלמו.
    לא טבק, לא קנאביס , ולא שום חומר בעולם לא אמור לגרום לתופעות שהזכרת - אך כל אלו מעוררים חרדה והיא זו שגורמת להרגשות שלך.

אלכוהול בא לך בטוב כי הוא סם מדכא, הוא מרגיע את מערכת העצבים שלך.

#4 Pandora's Box, ‏1/12/14
  5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    זה שונה לחלוטין מאשר מה שפרסמו באתר קנאביס!
    לחרדות שמעתי בהחלט את ההפך מימה שאתה אומר, לפי מה שקראתי סאטיבה טובה לדיכאון בגלל התכונה ה'מרוממת' שלה אבל לא טובה לחרדות.
    מה שמוריד חרדות זה בכלל הcbd מה שאין בסאטיבות כמעט, ככה שלחרדות אינדיקה אמורה לעזור יותר.
    זה נראה בהרבה יותר הגיוני:
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/wp-content/uploads/2013/06/indica-sativa.jpg

6. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    הקטע פה שבלי קשר לאינדיקה וסאטיבה שעישון לא עושה לי טוב ולא משנה אם אני מעשן סיגריה או ג'וינט!

עכשיו אין לי מושג מאיזה סיבה זה קורה.. או כמו שאמרתי הדופמין אצלי לא תקין או שפשוט עישון לא עושה לי טוב ולא משנה מה אני מעשן בכלל.

7. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    ניסית פעם לעשן ירוק נקי? יכול להיות הבעיה היא בטבק

8. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אתה סובל מחרדה.
    כל חומר שמגביר חרדה לא מתאים לך!
    ניחוש פרוע, גם קפה לא עושה לך טוב . .

קנאביס אינדיקה לא מתאים לדיכאון כי האדם נהיה אפטי. לכן סאטיבות מתאימות לדיכאון.
    לחרדות סאטיבות עושה רע, רע מאוד. אינדיקות לעומת זאת משקיטים את הראש, הגוף, מערכת העצבים, והשקט חוזר לחיים.

הידע הכל כך נרחב שלך ביותר מדיי נושאים שקשורים אחד לשני אך לא קשורים לבעיה ממנה אתה סובל עושים לך רע יותר ויותר, תתנער מכל הרגשות החרדה בכך שתברח מלחשוב עליהם. חייה חיים עשירים ורווים במטלות ותעסוקות טובות. הכל יעלם ותוכל לעשן כרגיל. האמן לי.

9. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    עישנתי ירוק נקי ולא קיבלתי את הבום הזה שמקבלים ביחד עם טבק! אבל עדיין הסטלה לא הייתה כזאת מהנה הרגשתי שוב כבד וחלש.

בלי שום קשר אני לא מעשן עם כדורים, כמו שכתבתי אני בהפסקה מכל סוג של עישון כי התחלתי טיפול ב ssri רק בגלל שאני לא יכול להשיג שמן קנאביס איכותי בארץ הזאת!
    עישנתי פעם אחת עם כדור לוריוון והאמת? היה כיף חיים היו לי הזיות מטורפות אבל אני לא יחזור על זה שוב פעם!

Pandora's Box
    בחיי שאתה צודק! נראה לי כל ההתעסקות הזאת רק עושה לי חרדה אבל עדיין אני סקרן ואני חייב לדעת למה כל מה שאני מעשן גורם לחרדה.
    קפה לא גורם לי לחרדה ואני יכול לשתות קפה שחור כמו ערבי מהשטחים.. ובחיים לא ירגיש חרדה, אין לי חרדות בחיי היום יום, בחיים לא היה לי התקף חרדה של דופק מואץ ככה סתם.

אני כן סובל מסוג של דיכאון אומנם לא קשה אבל יש לי סוג של דיכאון ואינדיקות פשוט לא באות לי בטוב!

יש לי חרדה רק ברגע שאני מעשן.. זה יכול להיות סיגריה וזה יכול להיות גראס.. וזה ממש מבאס אותי!
    לדעתי עישון פשוט לא עושה לי טוב וקצת קשה לי להשלים עם זה.. כי אני אוהב לעשן כאילו אני אוהב את הקטע הזה.

#9 LarryOG, ‏1/12/14
  10. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    מפה תוכל להזמין שמן CBD
    http://www.ebay.com/usr/evaluedeal?_trksid=p2047675.l2559
    יש לו כמה מוצרים.
    חייב להגיד שזה מוריד חרדות, תלוי מתי ותלוי כמה אתה לוקח, אצלי האוסידי קצת קשה יותר אז מוריד רק חלק.
    על דיכאון זה לא עובד בכלל אולי בקטנה, חרדה חברתית מוריד בהרבה.

11. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    תודה אחי, אבל אין לי מה לעשות עם המוצר הזה כי אני לא סובל מחרדות בחיי היום יום.. אני כן סובל מחרדות מתיי שאני מעשן חחחח.
    גם אין שמן סיבידי איכותי שמגיע איכשהוא לארץ הזאת..

אוליי באמת זה יהיה הכי נכון לשלב את המוצר הזה ביחד עם העישונים שלי.
    כי בגלל הכדורים האנטי דיכאוניים שנאלצתי לקחת עכשיו הפסקתי לגמרה לעשן!

אבל באמת אין לי מושג איך אתם אומרים שאינדיקות טובות לחרדות, עישנתי ערן אלמוג, עישנתי אפגן קוש, עישנתי סוג של נורתן לייטס עם משהוא ומכל זה תמיד היה לי התקף חרדה! שלא נדבר שמהאפגן קוש שניסיתי השתתקתי מרוב חרדה ולקחתי כולה 6 פאפים. בלי שום קשר אני נשבע בחיים שלי שכמעט כל אחד שננתי לו לעשן מהאפגן קוש חטף התקף חרדה אשכרה השתתק ואמר לי שהפכתי לו את הצורה.. יכול להיות שקיימים סוגים של זנים בלי שום קשר אם הם אינדיקות או סאטיבות שפשוט מעוררים חרדה!

יצא לי להיתקל בזן שעשה לי הרגשה כאילו דחפתי שתי כדורי קסנקס, אחת הסטלות הטובות בחיי הרגשתי מלך העולם! הבעיה שאין לי מושג מה זה היה בדיוק.. אבל זה היה דיי אנרגטי ומעורר.

בלי שום קשר, אני חושב שכל הכיף נמצא בסאטיבות כל האפקטים של השמיעה המשופרת (מוזיקה נשמעת נעימה יותר) אפקטים ויזואלים, אופוריה מרוממת.. כל אפקט ה wow הזה קורה רק בסאטיבות.

בקיצר, ענף הקנאביס מבחינתי לא מפותח, ואף אחד לא יודע מה יש בצמח הזה, ובתכלס כולם יוצאים טיפשים שמדברים על ההשפעות שלו.
    אתם יכולים להיכנס לאתר כזה וכזה ולמצוא שרשום שם שסטיבה זה הדבר הכי טוב לחרדות כמו בתמונה שנתתי.. ולהיכנס לאתר אחר כמו קנאביס ולראות שאומרים לכם שדווקא אינדיקה זה הכי טוב לחרדות. מבחינתי הענף הזה עוד לא מספיק מפותח כדיי להתחיל להתעסק בוא יותר מידיי.

#11 LarryOG, ‏1/12/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!