1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דחוף בעית קור מה לעשות?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Cannabis., ‏1/12/16.

1. Cannabis.

Cannabis. חבר חדש

לייקים:
    10
    אז ככה יש לי מנורה 400 נלג ומפוח 100/250...

אני יכול לנתק את השרשור שמהמפוח למנורה? כדיי שהמנורה תחמם את האזור, פשוט המנורה ממש רותחת זה בסדר? בחלל 14מעלות עם מפוח ובלי 18 מעלות...

איזה עוד אופציות אפשר??

תודה רבה לעונים!!!

2. alon89398

alon89398 קנאביסט

לייקים:
    11
    תוציא השירשור המטרה שלו היא לקרר את המנורה
    ואם יש אופציה להוריד את השכוכית אז גם אותה תוריד עם לא לא משנה
    חוץ מיזה מפזר חום קטן ליד הכניסה של האוויר יכול לעזור

3. MJ420

MJ420 חבר חדש

לייקים:
    2
    יש בהיידרושופ מוצרים לחימום החלל

4. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    וואלה במכומך האיתי קונה רפלקטןר פתוח ( הכי פשוט) ומתקין במקום בקול טיוב. זה גם יעזור לך לטמפרטורה וגם זה הרבה יותר הפקטיבי מבחינת האור. בלילה אתה יכול לשים איזה רדיאטור חימום, תחבר לו שעון שבת, לסרוגין עם האור, אתה לא צריך ממש לחמם את החלל פשוט לשמור שלא ירד מתחת ל 15, 16 מעלות.

5. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    יש לי אותו דבר כמו מה שצינתה אבל בלי הקולטיוב והשרשורי במקום יש לי רפלקטור הולנדי וזה מעלה את הטמפרטורה ל23 .. אין מה לעשות וזה מה שיש תאמת אם אפשר להעלות את זה ל28 זה פצצה אולי מישהו יזרוק לו איזה קישור לאיזה דבר שאפשר לחמם את החלל יותר ... מפזר חום לא רלוונטי כי אתה לא יכול לדעת מה הטמפרטורה שהוא יכול להוצי עדיף קור מאשר תנור ..
    מחכה לתשובה שגם אולי יעזור לי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!