1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דיון|מה החוויה הכי כיפית שקרתה לכם שעישנתם ומה הכי לא נעימה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Cannabush, ‏12/2/15.

1. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    מה החוויה הכי כיפית שהייתה לכם שעישנתם ומה הכי לא נעימה/ מפחידה?
    לי היו מלא חוויות כיפיות שאני לא יודע איזה לבחור אבל אני זוכר שעישנו פעם אני וחבר בפנימיה שלנו היינו פצוצים מתים ישבנו על מין ספסל דמקה כזה וציחקקנו פתאום האב בית הופיע משום מקום והתחיל לשאול אותנו אם ראינו באזור שועלים והתחיל לדבר איתנו על שועלים חחח איך שהוא הלך אני וחבר שלי מתנו מצחוק כאבה לי הבטן מצחוק ואני זוכר שדמיינתי את חבר שלי לשנייה שהוא דומה לשועל חחחח
    והחוויה הפחות כיפית הייתה בסילבסטר עישנו ירק ופתאום חבר שלי אכל תסביך חשב שהוא בחלום והוא כל הערב חושב שהוא בחלום

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    נתחיל מההכי לא נעימה זה היה שאכלתי סטלה רעה ושילוב של לחץ דם נמוך שכל שנייה כמעט התעלפתי (אולי אפילו התעלפתי בטרמפ אני לא זוכר) והייתי במקום עם הרבה אנשים לא כיף :/
    הכי כיפית אני לא זוכר אבל קראה לי ליפני איזה שבועיים עישנתי הייתי פלופ מת, עמדדתי ממול הקמין (תנור עצים לחימום הבית) ונכון יש את הסרטונים האלה עם העריכה הגרוע שרואים מישהו מרחף בשמים ומסתובב
    אז עצמתי עניים והרגשתי ממש ככה ואפילו ראיתי את כדור הערץ מסתובב לי מלטה חחח

3. superman

superman חבר חדש

לייקים:
    0
    החוויה הכי גרוע, קניתי אצבע ב500 שקל שהייתי מסטול ואחרי זה זרקתי אותה כי שוטרים באו לעצור לידיי ואחרי שהלכו אני קולט שאני לא מוצא תאצבע,
    והקטע הכי מעצבן שחוץ מלשאול לאן אני הולך לא עשו אלי חיפוש כלום.

הכי טובה, זה שעישנתי עם מישהי שלא הקראתי ואחרי זה היא סידרה לי זיון עם חברה שלה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!