1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דיכאון ותחושת מועקה אחרי אמדי

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י jjuifldd, ‏9/3/18.

  1. jjuifldd

    jjuifldd חבר חדש

    הצטרף:
    ‏8/3/18
    הודעות:
    2
    לייקים:
    0
    היי..

    לקחתי אמדי לפני 6 ימים, זאת לא הייתה הפעם הראשונה שלי (עשיתי כבר פעמיים לפני)
    (אני לא בטוח אם זה היה אמדי אמיתי, הייתי כן דלוק רצח אבל לא הייתה הרבה אהבה)
    מאז אני מרגיש שיצאתי מאיזון..
    ביום שאחרי היה לי דאון כמו תמיד אבל הדאון הזה המשיך ואפילו החמיר בימים שלאחר מכן
    מאז כל יום שעובר יש לי כמה שעות, בעיקר בשעות שאחרי שאני מתעורר עד שעות הערב, שבהן אני מרגיש תחושת מועקה מאיזור הלב, אני חש דיכאון, מרגיש שקשה לי לעבור את היום ורק מקווה לחזור לעצמי..
    אני מעדיף להיות עם עצמי מאשר לפגוש אנשים, קשה לי להתרכז בחיים, בעבודה..
    בשעות הערב אני מרגיש שאני חוזר 100% לעצמי, בעיקר כשאני נפגש עם חברים.. יכול להיות שזה בגלל שאני לא חושב על זה יותר מדי, למרות שאם זה קופץ לי לתודעה תוך כדי אני פשוט שמח לעצמי שהכל חזר להיות תקין.. עד שזה שוב מתחיל ומשתלט עליי.

    התחלתי לקחת אתמול ויטמין C, מולטי ויטמין ואתמול בלילה לקחתי לפני השינה 5HTP פעם ראשונה.. למרות שאין לי בעיה להירדם בלילה
    בחיפוש פה בפורום ראיתי כמה אנשים שזה גם קרה להם..
    אני קצת משתגע מזה יש לכם המלצות נוספות? חשבתי לקבוע תור לפסיכיאטר, הלכתי לרופא משפחה ואמרתי לו שאני בדיכאון אבל הוא רוצה לחכות תקופה מסוימת לראות מה המצב איתי והוא גם אומר שלקבוע תור יכול לקחת שבועות.. זה מייאש אותי
     
    #1 jjuifldd, ‏9/3/18
    נערך לאחרונה ב: ‏9/3/18
  2. GreenUnicorn

    GreenUnicorn חבר חדש

    הצטרף:
    ‏13/3/18
    הודעות:
    5
    לייקים:
    0
    נורמלי לגמרי, במיוחד אחרי מינונים גבוהים או לקיחת אמדי יותר מפעם ברצף (לא סתם ממליצים לעשות מרווח של 4-6 שבועות בין לקיחות).
    אני חוויתי דאון רציני שנמשך כשבוע, השיא היה כ 3 ימים אחרי שלקחתי אמדי יומיים ברציפות, אצלי זה התבטא באגרסיה והכל התריד אותי, רציתי להרוג כל דבר שזז והתפרצויות זעם, לחברה של היה דיכאון רציני והיו גם מחשבות אובדניות, לחבר שלי גם היה דאון רציני אחרי פעם אחת.
    חשוב להבין שזה לא דיכאון כרוני אלה משהו שעובר די מהר, חשוב להבין שהסיבה היא ריקון של מלאי הסירטונין במוח.
    המלצה היא לאכול בריא, לקחת מולטיויטמינים להשלים את מה ש"נשרף", להיות בחוץ בשמש לסנטז ויטמין D בגוף, תחביבים, מוזיקה, מנוחה (שינה טובה), ספורט. ותוך שבוע תחזור לעצמך.
    אם לא עובר עד 4 שבועות יתכן וזה כבר דיכאון שלא כתופעת לוואי, ואז ניתן לפנות לרופא.
     
  3. jjuifldd

    jjuifldd חבר חדש

    הצטרף:
    ‏8/3/18
    הודעות:
    2
    לייקים:
    0
    היי תודה
    אני כבר שבועיים אחרי האמדי..הדיכאון די עבר לי, נשארתי רק עם לחץ וחרדה די רציניים..אני לוקח רגיעון כדי להירגע ואני מרגיש שזה עוזר ברמה כזאת או אחרת..בלילות אני מתעורר מלא פעמים כל שעה שעתיים....
     
  4. מסתורית.

    מסתורית. חבר חדש

    הצטרף:
    ‏1/1/18
    הודעות:
    64
    לייקים:
    2
    זה סופו של כל בלון
     
  5. מסתורית.

    מסתורית. חבר חדש

    הצטרף:
    ‏1/1/18
    הודעות:
    64
    לייקים:
    2
    זהירות בפעם הבאה זה לא משחק ילדים!
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!