1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דישון עם bio bizz

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י bigbud2014, ‏10/6/14.

1. bigbud2014

bigbud2014 חבר חדש

לייקים:
    1
    צריך חידוד קטן על הדישון. ..
    יש לי ילדה יפה שגדלה בחוץ כבר 7 שבועות בשלב צמיחה, עד לפני שבוע וחצי כל מה שנתתי לה היה מים שמש ואהבה :).
    לפני כשבוע וחצי קניתי את biobizz bio grow & biobizz bloom. והתחלתי להוסיף לה למים את ה bio grow התחלתי ב1.5 לליטר ועליתי מהר ל2. הילדה קיבלה בוסט והתחילה לגדול ולהתפתח בקצב מהיר ונראית בריאה מאוד.
    עכשיו ברוב ההסתעפויות של הענפים יש 2 שערות לבנות, הבנתי שזאת הבנתי שזה שלב הפריחה הראשונית/מוקדמת, אז רציתי לדעת האם אפשר להוסיף את Bloom למים יחד עם הgrow, ובאיזה מינון?
    ועוד שאלה בקשר להפרחה מוקדמת. האם מספיק שאני אחליף את מחזור השעות ל12/12 לשבועיים בלבד ואז פשוט להשאיר אותה בחוץ?
    תודה :)

2. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    כרגע אל תוסיף כלום ואל תעביר שום דבר.
    המעבר לחדר ואח"כ שוב החוצה רק יבלבל את הצמח ויכניס אותו לסטרס מיותר שאת המחיר שלו תשלם אתה.
    רוצה לגדל? - גש לחנות הקרובה וקנה כמה קילו של סבלנות. זה שם המשחק פה. אין קיצורי דרך ואין מעקפים.
    הימים מתחילים להתקצר בעוד שבועיים, והיא או הוא יכנסו להליך פריחה עד אז הם רק יגדלו ויתחזקו מה שיועיל לך.
    הכנסה לפריחה מאולצת תעצור את הצמיחה, תעביר לפריחה, וביציאה החוצה המח יעכב את הפריחה כי השעות התארכו לו פתאום (בעוד שבועיים יש 14 שעות אור).
    קיצר - ס ב ל נ ו ת !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. bigbud2014

bigbud2014 חבר חדש

לייקים:
    1
    אני עדיין לא מתכנן להפריח אותה אני אתן לה עוד חודש ++ . פשוט יש לי בעיה של מקום ובמידה והוא יגבה יותר מדי הוא יהיה חשוף לאנשים וזה לא טוב. האם אפשר עדיין להשתמש בשירות כדי לנסות לעצב אותו כשיח?
    ומתי אני צריך להוסיף את הbloom?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!