1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דלקות ועישון קנאביס

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Newhere1, ‏20/4/16.

1. Newhere1

Newhere1 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם
    רציתי להתייעץ איתכם בקשר לבעיה שאני חווה ב3 שנים האחרונות, אז הכל התחיל לפני 3 שנים שלקחתי nbome כלשהו והחוויה הייתה מטורפת אפשר להגיד אפילו יותר טובה מאסיד כל זמן ההשפעה עישנתי ירק ואחרי כמה שעות בטעות עשיתי אחד של נייס בשניה הכל התהפך והחוויה נהפכה לנוראית בקיצור בד טריפ, מאז כל פעם שאני דלוק ואני מעשן קנאביס החוויה הופכת לסיוט ולא משנה ממה הדלקה אם זה אסיד או אמדי, יש לציין שלא עושה יותר סמים ניסיוניים יש למישהו מושג איך אפשר להתגבר על זה ממש מבאס שאני לא יכול לחזק את הדלקה באיזה ירק טוב

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני חושבת שכל הפחד הזה נובע מתת המודע שלך. החוויה הרעה שהייתה לך עם הקנאביס והנייס גאי גרמה לך לפחד כל כך מהטריפ הרע, שזה "נתקע" לך במחשבות.
    בכל פעם שאתה רוצה "להקפיץ" את הדלקה וחושב על קנאביס, המוח שלך מקשר לך את החוויה הרעה שהייתה לך.
    אני חושבת שכדאי לנסות לבוא לדלקה במחשבה טובה וללא חשש מטריפים רעים :). נסה לעשן כמות קטנה מאוד של קנאביס במהלך הטריפ ותראה לאיזה כיוון זה הולך.
    במקרה הכי גרוע שיש טריפ רע שלא מסתיים אפשר לקחת כדור ואליום(כמובן רק באישור רופא שיבדוק שאין לך שום בעיה/רגישות לקחת את הכדור).
    בהצלחה!

3. Newhere1

Newhere1 חבר חדש

לייקים:
    0
    ניסיתי גם כמות ממש קטנה של כמה סחיבות וגם שמה זה לא נגמר טוב, ואין לי פחד מטריפ רע אם היה לא הייתי מנסה שוב לעשן במהלך ההשפעה וגם לא מאמין שיקרה מצב שהטריפ הרע יתקע בדרך כלל אחרי שעתיים-שלוש הוא נרגע, ואני חייב להגיד שבלי העישון החוויה פשוט קסומה אבל עדיין מרגיש את זה חסר בתור אחד שמעשן בלי קשר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!