1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דמיאנה/תחליף לקנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י omerm, ‏3/8/14.

1. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים, היום של החתול שלי הגיע והוא צריך להתגייס לצהל, מסגרת שמחמירה עם קנאביס אפילו יותר מבאזרחות, בדיקות שתן וכ'ו.
    החתול אכן התבאס כיוון שהוא צריך להפסיק לעשן ל3 שנים הקרובות, הוא לא רוצה להסתבך בכלא צבאי וועדות משמעת ואם הוא מתאים להישאר במסגרת, לכן הוא מחפש תחליף לקנאביס שדומה בהשפעותיו ויכול לספק אותו למשך 3 שנות הגימלה מהצמח המופלא, הצמח הבולט מבין התחליפים שהוא מצא היא דמיאנה שע"פ מה שכתוב דומה שהשפעותיה לקנאביס רק באופן יותר מתון וחלש.
    נשמע טוב עד כה, רציתי לשאול האם מישהו ניסה את הדמיאנה והאם מישהו מכיר תחליפים טובים שהם חוקיים ולא מוצאים אותם בבדיקות שתן ואין בעיה לצרוך אותם במשך השירות הצבאי בדומה לטבק או קפאין. (אל תחשבו אפילו להגיד נייס גיא או כל מה שקרוב לזה)
    שאלה נוספת-במידה ואלך על הדמיאנה בתור תחליף, ויש בה מרכיבים פעילים כמו אלקלואידים ושאר ירקות, האם הם נמצאים בבדיקות שתן בדומה לקנאביס (שרידים של thc) ?
    תודה רבה, יעזור לו מאוד (לחתול כמובן)

עוד תחליף מתמודד אך פחות מוכר (לי לפחות) http://www.magicmushroom.co.il/תמצית-מריחואנילה-Marihuanilla-x25-Extract.html
    נקרא מריחואנילה ואין לי מושג מה זה

#1 omerm, ‏3/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏3/8/14
  2. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    לא תקבל שום השפעה מדמיאנה (לי לפחות לא קורה כלום)
    ומצטער לבאס אותך אבל לא תמצא משהו דומה לקנאביס וחוקי

3. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    באסה, איך צרכת את הדימאנה ? עישון במכשיר?

4. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    גוינט \ מכשיר \ תה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!