1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דרום דרמניה (שטוטגרט והיער השחור)

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י Eliram Dahan, ‏13/7/15.

1. Eliram Dahan

Eliram Dahan חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברה, אני חדש בפורום, מקווה שיש כאן פעילות.
    בכל מקרה, אני ובת הזוג שלי נוסעים לדרום גרמניה באוגוסט, ורציתי לשמוע ממישהו שביקר באיזור איך מתארגנים שם, ומה החוק באיזור הזה (לפי מה שהבנתי הם נוקשים, לא כמו ברלין הליבראלית), אנחנו נהיה גם בשווייץ, אוסטריה, שטרסבורג(צרפת) והארלן(הולנד). עכשיו בהתחלה חשבתי לקנות בהולנד או בשווייץ איזו חמישייה (אנחנו לא מעשנים כבדים ונוהגים כל היום), אבל הבנתי מפורומים בחו"ל שזה ממש מסוכן לעבור את הגבול עם משהו עליך. בכל מקרה, אשמח לכל עצה או רעיון אפשרי, תודה....

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    תעבור על האתר הבא: יעזור לך

3. Eliram Dahan

Eliram Dahan חבר חדש

לייקים:
    0
    בדקתי שם, נותנים כיוונים למקומות שידוע כבר שאפשר להתארגן (ברלין,קלן), אבל שום דבר באיזור שאני מחפש....

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    סורי בנאדם שכחתי את האתר http://webehigh.org פה בטוח תמצא מידע רלוונטי.

Eliram Dahan אוהב/ת את זה.
  5. Eliram Dahan

Eliram Dahan חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אחי... בדקתי שם ויש איזה מידע קטן על איזה פארק שעה וחצי מאיפה שאני שוהה... אשמח אם עוד מישהו (שהיה שם או מכיר את האיזור) ייתן עוד מידע רלוונטי

6. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!