1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דרכים לצריכת קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Ori135, ‏30/1/17.

1. Ori135

Ori135 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם
    אני כרגע משתמש רק בחום ובגלל שאני לא מעשן אני שם אותו באוכל
    בזמן האחרון נמאס לי מזה, זה משפיע רק אחרי שעתיים מגעיל מסורבל ולא נוח
    אני גם מעוניין לעבור לחום לירוק ואז צריכה דרך אכילה בכלל תיהיה בעיה כי אז אני יצתרח לבשל את הגראס בניגוד לחום שהייתי שורף ושם בקפה או מעדן או משהו
    עכשיו אני מתלבט איך לצרוך גראס, עישון בסיגריה עם טבק לא בא בחשבון וגוינט נקי כבד עליי ולא משתלם
    באנג הוא לא נייד ממקום למקום
    נשאר רק וייפרייזר ופייפ ואני מתבלט בין שתיהם
    מה אתם ממליצים? לפי מה שהבנתי וויפרייזר נייד לא מקרבים לסטלה של עישון (למרות שלא הבנתי למה אם הם ממצים יותר חומר)
    מה דעתכם על פייפ עם רק ירוק? יפגע ממש כמו עישון רגיל ?איך הסטלה שלו לעומת וויפרייזר נייד וכמה חומר צריך לשים בראש והאם בפייפ יש פילטר
    תודה לעוזרים

2. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    פייפ זה פיתרון מאוד מאוד נוח למי שמעשן נקי, גם הוא נייד וגם אתה יכול לשים שם כמה חומר שבא לך, אם זה קצת ואם זה הרבה.
    אני לדוגמה מעשן רק נקי,כשאני בבית אני רק מפיל ראשים, וכשאני בחוץ אני עם הפייפ, יש לי פייפ שאני משתמש בו כבר שנה וחצי רצוף.
    עכשיו לגבי הכמות זה כבר רק אתה יכול להחליט כמה אתה צריך, כי לכל בן אדם זה משתנה כמה הוא צריך לעשן בשביל לקבל סטלה.
    אבל מה שיפה ונחמד בפייפ זה שאתה יכול גם לשים ממש קצת ירק, לעומת גוינט שאתה לא יכול לשים קצת ירק כי לא יהיה נוח לגלגל, גם אני היתי בסיפור הזה של גוינטים פעם כשרק התחלתי לעשן והיתי צריך כמות קטנה בשביל לקבל סטלה וזה היה סיוט לגלגל כל פעם גוינט פיצי ולחתוך בשביל זה דף גילגול מדיום לחצי.
    או לגלגל גוינט נורמלי עם הרבה ירק וכל פעם לעשן קצת אבל זה היה מציק להסתובב עם גוינט, כי אין איפה לשים שלא יקרע או משהו.

ובפייפ אין פילטר, יש לך פייפים מברזל הכי פשוטים שעולים גג 25 שקל ויש שם רשת פשוט ששם אתה שם את הירוק.
    כל כמה זמן הרשת נשרפת וצריך להחליף אותה כי זה ברזל ממש ממש דק.
    אבל אני לא משתמש ברשתות כי בגלל שהן ממש דקות הן נשרפות בעצמן לאט לאט ואז אתה שואף גם גזים שנפלטים מהברזל.
    ובאמת כשהיתי מעשן ליד חברים עם הרשת בפיפ היו אומרים שכשאני מוציא את העשן יש ריח של ברזל.
    אז מה שאני עוזה שה פשוט שם נייר כסף ועושה בו חורים וזה מחליף לי את הרשת.

בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!