1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דשן דשן בוא

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י ליאורמ, ‏15/2/16.

1. ליאורמ

ליאורמ חבר חדש

לייקים:
    0
    אז כמה שאלות למדשנים פה
    יש לי ערכה של biogrow biobloom bioheaven and topmax כולם של biobizz
    עכשיו לפי הטבלה שהם מספקים באתר לצמח יש רק שבועיים גדילה ומיד אחר כך מתחילה הפריחה
    כרגע אני מגדל רק זנים אוטומטיים נראה לכם סביר לדשן לפי שבוע 2 בטבלה עד שמתחילה הפריחה? אם לא איך הייתם מדשנים ?
    אני קראתי איפה שהוא שאמורים לדשן רק פעם בשבוע לפי הטבלה שלהם המינונים הם לליטר מים ובשלב הראשון העציץ לא יכול לקבל כזאת כמות של מים מה אמורים לעשות עם התמיסת מים+ דשן שנשארה לזרוק את מה שלא צריך באותו רגע ולהכין חדשה לאחר שבוע או לשמור ולהמשיך להשקות עם אותה תמיסה עד שהיא נגמרת ורק אז לעבור למים רגילים ?
    מצרף לינק לטבלה המדוברת ( צריך לפתוח או להוריד אותה כי זה קובץ פי די אף)
    http://www.biobizz.com/downloads-8

2. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אתה מגדל אוטומטים לכן תתחיל בכמות כ חצי לא יותר ותראה אך הצמח מגיב ותמשיך משם, דישון בכול השקייה במימון נכון.
    בקשר לתמיסה קצת יבדתי אותך יש מערכת השקייה אוטומטים? אים לא עז למה להכין לשבוע אתה עובד אים אדמה או קוקו?

מרסם אוהב/ת את זה.
  3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    בטבלה של ביוביז השבועיים הראשונים הם לא שבועיים אלא ''תקופת צמיחה'', במקרה שלך זה די דומה כי אוטומט מתחיל לפרוח בשבוע שלישי בערך, עם ביוביז אפילו באוטומט לא היתי מדשן בחצי כמות כי הם אורגנים.. תן להם דשן אל תפחד להגזים, שהצמח יקח את המקסימום ואת השאר תשטוף בהשקיות עם נגר טוב
    ובגלל שהם אורגנים אתה לא יכול להחזיק אותם מעורבבים עם מים יותר מ24/48 שעות אז ככה שכל פעם שאתה משקה אתה מכין תמיסה חדשה לאותה השקיה, מה ששולל מבחינתך את האופציה למערכת השקיה בעתיד.

*ממליץ לך לערבב קצת קומפוסט במצע או הומוס נוזלי פעם בשבוע עם ההשקיה
    ולהוריד את השם והתמונה מהפרופיל שלך פה!!

מרסם אוהב/ת את זה.
  4. מרסם

מרסם חבר חדש

לייקים:
    1
    אני לא נמצא בארץ הקודש אבל אתה צודק אף פעם אי אפשר להיות יותר מדי זהיר
    השקיות עם נגר טוב ?
    אם אני מבין נכון למה אתה מתכוון אני כרגע משקה פעמיים בשבוע אתה אומר שכדאי לי ב2 הפעמים גם לדשן ועם כן אז לחלק את המינון השבועי או להרביץ לו כפול ?
    אני משמש באדמה light mix
    ולגבי ההומוס אפשר הסבר מה זה ולמה זה תורם ?

5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אין מינון שבועי... יש מינון של מ''ל דשן לפי ליטר מים... הצמח שלך לא יודע אם עבר שבוע או שעה,
    מה שאני אומר זה לתת דשן לפי ההמלצה של החברה בכל פעם שאתה משקה, תשקה רק שהאדמה יבשה וכשאתה משקה תשקה עד שיורדים מים מהתחתית (נגר).
    הומוס זה דשן אורגני שמופק מחרא של תולעים אדומות והוא מלא בחומצות הומיות, מגנזיום וברזל, אחלה תוסף להגביר קצב צמיחה ולמנוע חוסרים למי שמשתמש בסט של ביוביז.. מנסיון..

6. מרסם

מרסם חבר חדש

לייקים:
    1
    אחלה תודה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!