1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דשנים למצע קוקוס

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dandu, ‏30/10/16.

1. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    או לעבוד עם עציץ בנפח גדול יותר שיתמוך חיים של יותר חידקים ובקטריות? (במצע אדמה)

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אין פירוק של הדשנים המינרלים, הם כבר בצורה הזמינה. 4-3-6 של ביוביז לדוגמא מכיל חנקן בצורתו המינרלית בלבד, ניטראט ליתר דיוק.

אתה לא יכול לדשן בדשנים אורגנים גידולים במצעים מנותקים אתה לא תקבל פירוק שלהם בקרקע ליסודות זמינים. ציינתי את זה יותר מכמה פעמים.
    דשן שמכיל אוריאה לא מתאים למצע מנותק.

לא יעזור, אתה צריך זמן עד שאוכלוסיית החיידקים תהפוך ליציבה.
    זאת הסיבה שגידולים במצע מנותק לא יכולים להתקיים על אוריאה. המחזור שלך קצר מידי מכדי להגיע לאוכלוסיית חיידקים יציבה.
    כלל לא קשור לנפח המצע.

3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אוקי, אז אני ישאל שוב כי כנראה שפיספסתי משהו בהסבר שלך. איך אין לי חוסרים של חנקן שאני מדשן בTNT COMPLEX של HESI אם אני עובד במצע מנותק?, קוקו פרלייט ליתר דיוק..

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אל תדשן עם ה TNT. הוא מכיל אוריאה. מה שאומר שכמעט כל החנקן לא יהיה זמין.
    קוקו פרלייט הינו מצע הידרופוני, אז אתה בכלל לא עובד עם דשן מתאים.

איך אתה יודע שאין חוסרים? מה כמות הניטראט בתמיסת ההשקיה שלך?

5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני לא רואה חוסרים על הצמח והוא לא ניראה שונה מבחינת התפתחות או צבע מהאחים שלו שגדלים על אותו מצע רק עם דשן של אדוונס, אין לי מושג מה כמות הניטראט בתמיסה, איך אני יכול לדעת?
    למען האמת הוא קיבל בשבועיים הראשונים שלו דשן כמו כולם אבל בגלל שראיתי שאתה ממליץ לא להשתמש בTNT רציתי לבדוק אותו אז שטפתי ועברתי עם צמח אחד לTNT ובאמת שאני לא רואה שחסר לו משהו

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כדי לבדוק ריכוז ניטראט אתה צריך לרכוש מקלונים לבדיקת ניטראט בטווח שבין 0 - 500 PPM.

יש תמונה של הצמח?

לא ממש ברור לי מה מכיל הדשן של אדוונס.
    יכול להיות שהדשן לא מכיל מה שרשום על האריזה.
    יכול להיות שאני ראיתי אריזה ישנה שרשום עליה אוריאה.
    יכול להיות שהמצע שלך מכיל דשן בשחרור איטי.
    יכול להיות שאתה משתמד במוצרים אחרים שמכילים ניטראט או אמוניום.

כדי לענות על השאלות הללו צריך לבדוק מה בדיוק אתה מחזיק ביד.
    אני מודה שבינתיים זה נשמע מעניין.

7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    מחר אני יהיה מול הצמחים ומול הדשנים ויתן לך את כל הפרטים שאני יכול, אני לא זוכר כל כך הרבה פרטים בשעות כאלה לצערי
    מה שבטוח זה שאין במצע דשן בשיחרור איטי. (או שבאמת כולם עובדים עלי ואני לא מגדל בקוקוס בכלל חח).
    תמונה תהיה בעיה.
    מה שגם יכול להיות חשוב זה שאת התוספים של אדוונס היא כן המשיכה לקבל כמו כולם (את הפירוט של כל תוסף תקבל גם מחר אם אתה חושב שזה קשור אבל אני אומר לך מראש שכנראה שתגיד לי שהם מכילים מים אז אני מוציא אותם מראש מהמשוואה חח)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!