1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האח מתגייס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קניידלעך, ‏17/10/14.

1. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    אז האח הקטן שלי קיבל לפני שבוע צו ראשון, ומבקשים ממנו לעשות שם בדיקת שתן ועוד כל מיני בדיקות.
    אני לא עישנתי בגיל הזה, אז אני לא ממש יודע איך מתמודדים עם בדיקת שתן.

זה משהו שהוא צריך לדאוג ממנו? הם מחפשים ספציפית סמים? אם כן... לכמה זמן הוא צריך להפסיק?
    תודה לעוזרים.

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אין לו מה לדאוג בבדיקות בצו ראשון לא מחפשים סמים אלא אם כן יש לך תיקים במשטרה על סמים לפני.. וגם אם כן לא תמיד.
    בדיקות סמים עולות כסף מיותר, בצו ראשון הם בודקים רק בדיקה בריאותית כמו בקופת חולים.
    אני את הבדיקת שתן האישית שלי עשיתי מלוכלך על הרבה סמים והכל יצא בסדר, כמוני מכיר עוד לא מעט אנשים כאלה..

3. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקי... ואם בכל זאת הוא יהיה בפרנויות ורוצה שהבדיקה תהיה בטוח "נקייה", כמה זמן לפני הוא צריך להיות בלי?

4. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    גאנג'הבול, לא יודע מתי עשית את הצו הראשון שלך, אני התגייסתי לפני שנתיים ובדקו את כולם לסמים, גם כל חבר שלי שהתגייס בזמן האחרון אומר אותו דבר

5. קניידלעך

קניידלעך חבר חדש

לייקים:
    0
    איך הם יודעים שבדקו אותם לסמים?

6. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אומרים לך שבודקים סמים
    אתה יכול גם לקבל את הדף תוצאות שרשום עליו דברים בסגנון של " thc = n" ( negative(

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אחי הקטן הסטלן הזה עשה את הצו ראשון שלו לפני שנה בערך וגם הוא עשה זאת עם שתן מלוכלך בעליל והכל יצא בסדר בסוף.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!