1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם אני יכול להגיש בקשה לרשיון קנאביס?(מיגרנה כרונית תורשתית)

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י the duke, ‏8/4/19.

1. the duke

the duke חבר חדש

לייקים:
    4
    אני בן 18 ומגיל 3 אני סובל ממיגרנות כרוניות שעברו אלי בתורשה מאמא וסבתא. אני מטופל כל חיי באופטלגין ודיפירז במינונים גבוהים. בגיל 12 עברתי תקיפה שבה הטיחו את הראש שלי על המדרכה וכתוצאה מכך המיגרנות שלי נהיו יותר תכופות ויותר מגבילות בתפקוד. ובחצי שנה האחרונה האופטלגין והדיפירז לא עוזרים ואני לא מצליח להרדם בלילה בגלל זה אני מוצא את עצמי שוכב במיטה ב12 ונרדם רק בסביבות 4-5 לפנות בוקר. אין לי ולמשפחתי עבר של מחלות נפשיות והתקפי פסיכוזה. בדוגרי עישנתי כמה פעמים וזה ממש עזר לי לכדורים לוקח בדרך כלל חצי שעה להשפיע ועם קנאביס ההשפעה היא מיידית. יש לי מסמכים שכתוב בהם שיש לי מיגרנות ובגלל החבלה זה נעשה יותר גרוע. האם אני זכאי להגיש בקשה לקנאביס רפואי? תודה לעונים

2. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    אתה צריך לראות אם זה בתוואי של קנאביס רפואי
    למיגרנות מה שאני יודע הולכים לנוירולוג ראש
    תבדוק ברשימת הרופאים של הרפורמה בקנאביס
    לגביי נוירולוג מהקופת חולים שלך.
    תקבע תור אליו ותקווה לטוב
    מה שכן הם רוצים שנה טיפול במרפאת כאב
    ואז קל להם להמליץ הרבה יותר

3. מאיר כהן

מאיר כהן חבר חדש

לייקים:
    3
    שווה מאוד לנסות אבל חייבים להגיע לנוירולוג שמבין להתנהל עם היקר ותומך בנושא. בעיקרון צריך אבחנה של כאב ראש מקבצי נראה לי. שווה ללכת אולי לפגישה עם שלומי סנדק

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!