1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם אני יכול להיות בטוח שלא מדובר במרוסס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י MapleDmaple, ‏13/2/22.

1. MapleDmaple

MapleDmaple חבר חדש

לייקים:
    0
    בקיצור, הזמנתי מסוחר והשליח צחק לי ולחבר שלי בפנים ואמר לנו שאנחנו נראים חנונים, הוא הביא פרחים יפים בעלי ריח אדמתי

אבל מצד שני גם הסוחר מסנן אותי וגם השליח צחק עלינו, אולי זה בגלל שאנחנו צעירים והם רק עכשיו הבינו, האם אני צריך לפחד כשאני מעשן את זה? עישנתי בשישי עם חבר והיתה לנו סטלה נעימה וקלילה כזאת, לא משהו רציני, אני המשכתי לעשן כל יום בלילה ועכשיו אני מרגיש ריור מוגבר וקצת רצון לנשוך את השיניים, האם זה קשור? הכל אומר שלא קיבלתי חומר מרוסס אז האם בכל זאת יש סיבה לדאגה?

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אין סיבה טובה לרסס פרחים סתם, וגם היית מרגיש בחילה, או סחרחורות, או רצון להקיא.
    לרסס עם מה?
    ידוע לכולם שה"רפואי", עובר הקרנות כדי להגביל את הסטלה, ושהמגדלים שם לא עושים "שטיפה" לצמחים לפני הקטיף, ואז החולים מעשנים את שאריות הדשן הכימיכלי שעוד נשאר בצמח, אבל אם נהנית, זה לא המצב.
    בקשר לזילזול, אל תקנה ממנו יותר, ואל תשלח אף אחד, ותן לו ציון שלילי בטלגרס, זה יהרוס לו את ה"מוניטין", והוא גם יתקשר לבקש סליחה.
    אני, לא סולח לאף אחד, אף פעם!

3. Maxam

Maxam חבר חדש

לייקים:
    1
    איפה אפשר להשאיר ביקורות?
    חיפשתי מלא ולא מצאתי מצאתי, אולי רוצה להשאיר ביקורת על ספק

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    יש בוט של ביקורות, שולחים לשם פרטים כמו: שם סוחר, איכות, כמות, מחיר, ציון משוקלל, והמנהלים מוסיפים את זה לפרטים של הסוחר, כמו, כמה תגובות חיוביות יש לו, וכמה שליליות.
    אז זה היה: Telegrassbot@
    לא יודע מה הבוט היום, תבדוק בערוץ הראשי, למטה

5. Maxam

Maxam חבר חדש

לייקים:
    1
    חיפשתי את הערוץ הראשי ולא מצאתי, רק כיוונים מרכז תל אביב ושם אין בוט ביקורות (לא שראיתי)

מחפש כבר חודשים את הדבר הזה ולא מוצא :(

מעריך את התגובה :)

HidroMaster אוהב/ת את זה.
  6. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    3 מקומות עיקריים במקום קבוצות קטנות, שהכי כדאי להזמין מהם:
    V.I.P
    ישראגראס
    המחתרת
    בהם אני מעריך שכן אפשר לדרג, וגם תמצאו את הגראס האיכותי ביותר.
    אני חושב שהמחתרת לא עובדת בטלגרם, רק בוואטסאפ או באתר שלהם.
    בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!