1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם אפשרי לגדל?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י SWAGA, ‏7/8/19.

?

אפשרי בכלל? (תקראו את ההודעה הראשונה)

1. לגמרי אחי

0 דירוגים
    0.0%
  2. לא ממש..

0 דירוגים
    0.0%
  3. יש מצב, אבל יהיה קשה מאוד

0 דירוגים
    0.0%
  1. SWAGA

SWAGA חבר חדש

לייקים:
    5
    אני גר עם ההורים, אבל יש לי חדר לבד. יש לי ארון 55X70 וגובה 140.
    הארון נמצא בצד השני מהחלון. כמה קשה יהיה לי לגדל עציץ, וכמה יעלה מהשניה שאני מתחיל עד השניה שאני מעשן?

2. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    אפשר לגדל בארון כזה, אבל יהיה לך קשה להסוות את זה משאר האנשים הבית.
    עלות תלויה בכמה אתה רוצה להשקיע בסטאפ שלך, יש הרבה משתנים.

SWAGA אוהב/ת את זה.
  3. SWAGA

SWAGA חבר חדש

לייקים:
    5
    אני רוצה הכי מינמלי. מבחינתי אפשר גם בתוך מארז מחשב ישן שיש לי. אני לא מצפה לאיזה כמות או משהו, אפילו 20 גרם יספיק. זה גידול ראשון. קראתי על זה לא מעט, והחלטתי שאני אבדוק אם יש לי אפשרות לגידול.
    שאלה - אם אני אאוורר את המארז פעם ביום בחלון (כמובן בשעות האור שלו), זה יעלים את הריח? כי נגיד שאני מתארגן ומביאים לי בשקית כזאת אטומה, אז אם כמה ימים אני לא פותח אותה ויש ריח אני פותח סתם לאוורור כזה וסוגר.
    זה אפשרי לגדל בתוך מארז מחשב? כמובן שאני אשים מדבקות לרפלקציה של האור, ואאטום אותו ואדאג לאוורור שקט..
    תודה על העזרה יאח⁦❤️⁩

4. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    יש גם כאלה שמגדלים בתוך מארז מחשב, זה נקרא micro grow ואתה יכול לראות דוגמאות ביוטיוב. מה שכן זה יותר קשה לגדל בשטח קטן, צריך לאמן את הצמח היטב ולדאוג כל הזמן שלא יגדל מדי. אם אתה רוצה תנסה למצוא מארז גבוה (או לקמבן איזו קופסה אחרת), כמה שיותר גובה יהיה לך פחות חשש שהצמח "יברח" לך.
    אני משתמש במארז מחשב לשלב הראשון של הצמיחה, רק כדי לקצר את הפער בין מחזורים, אבל מעביר לאוהל הגידול ברגע שהוא מתפנה.
    בנוגע לריח, קח בחשבון שהחלל צריך להיות מאוורר כל הזמן, ובפריחה הוא פולט ריח כבד (תלוי בזן, אבל בדרך כלל...). זה לא כמו שקית קטנה וסגורה, אלא וונטה שמפזרת את הריח. בחללים גדולים שמים לרוב פילטר פחם שסופח את הריח, אבל במארז יהיה קשה לסדר את זה.

SWAGA אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!