1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם בטוח להזמין מGreen Hose Seeds ?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י barney, ‏8/12/13.

1. barney

barney חבר חדש

לייקים:
    0
    זה האתר של היצרנים. הם לא מסווים את הזרעים... האם בטיחותי להזמין מאתר כזה ?
    זה יוצא הרבה יותר זול ויש שם דברים שאין באתרים המתווכים - וככה תדע שזה מה שביקשת לא איזה זרעים חרטא .

ומה אתם אומרים על Arjan's Haze # 3 ? לגידול Indoors..
    ואני מחפש סאטיבה טובה לגידול חוץ. מחפש היי נקי ויצירתי - כמה שפחות Stoned שיהיה אפשר להשאר פעיל ולא להימרח על הספה - יש לכם הצעות ?
    בנתיים חשבתי על ה super silver haze לגידול חוץ...

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    לגבי השאלה החשובה ביותר אם בטוח להזמין מגרין האוס או לא אני לא יודע לענות לך. אבל במידה ויגידו שסבבה:
    arjans haze #3 מתאים גם לגידולי אינדור וגם אווטדור. לפי מה שראיתי באינדור הייבול יותר משמעותי.
    מניסיוני עם הזן אפשר בהחלט להגיד שמדובר בהיי נקי ויצירתי אבל תשים לב שיש בו כמות לא מבוטלת של cbd וcbn שלאורך זמן יהפכו מהשפעה יצירתית, אנרגטית וקריאייטיבית - לstoned עליו דיברת .
    super silver haze - הייתי חייב רק לציין שלמקרה שלא ידעת מדובר באחת מהסאטיבות החזקות . בגלל הנורתרן לייטס שבתוכה היא גם עושה אחלה stoned (לא מדביק לספה אבל בהחלט stoned) , ככה שאני לא בטוח שזה מה שאתה מחפש , למרות שמבחינתי מדובר בזן מהtop 10 שלי. ואחרי הכל, אם אתה מחפש היי נקי ויצירתי אתה חייב לבחור בהייבריד סאטיבה דומיננטית או סאטיבה עם כמות cbd מתונה מאוד.

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני לא ממליץ להזמין מהאתר הזה כי הזרעים לא משהו.
    אין אחידות בזרעים, לכל מגדל יוצא מאותם זרעים צמחים שונים ושמעתי את זה ממספר מקומות.
    באופן כללי, להזמין זרעים זה אף פעם לא בטוח, עדיף יבוא עצמי..
    תביא או תבקש ממישהו שיביא לך זרעים מאמסטרדם, זה בטוח 100% להעברה עצמית, ולא יעשו לך על זה כלום גם אם יתפסו אותך. ( ואני מדבר מניסיון )
    לגבי הזן, פשוט תחליט על מאפיינים שחשובים לך בצמח, ותתחיל לסנן לפי זה.

4. barney

barney חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקיי תודה , ואיזה זנים הייתם ממליצים בשביל ההיי שציינתי ?
    אני הופך את הרשת כבר יומיים ולא מוצא. אני מחפש indoor לא גדול מידי ו outdoor יציב שיפרח באביב ושיהיו להם את ההשפעות שציינתי.

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    כל סאטיבה טהורה תעשה לך את העבודה,
    אם אתה מתכוון לשתול עכשיו אז לך גם על זן אוטומטי סגול, ויצאו לך גם פרחים שממש כיף לראות ואין לאף אחד.
    לגבי אינדור, רק תבחר.
    יש לך מליון אפרים לגידול פנימי שהם גם נמוכים.

6. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    את ההשפעה קל יותר לקבל מזנים קצת יותר "פרימיטיביים" של C. sativa, כגון Dr. Grinspoon (שאני מאוד אוהב). הבעיה היא שהצימוח לא בדיוק הולם לגידול פנים, אך מאמין שניתן לתמרן דיה ב-SCROG.
    במידה ומתעניין ב-Super Silver Haze, שמעולה אגב, יתכן ותרצה לקרוא קצת על Super Lemon Haze. גם כן מאוד מוצלח.

7. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אני אסגוד לישראלי הראשון שאני אראה מגדל Dr. Grinspoon .
    זאת סאטיבה מוזרה לכל הדעות ובכלל צמח לא שיגרתי מכל הבחינות. גדלה כמו פופקורן על ענפים. עם טריכומים והיי כל כך נקי מענג וארוך ששווים את המחיר שלה (כבר שנים נשארת בין הזנים הכי יקרים בקופישופים באמסטדם - ממוצע של 17 יורו לגרם). מה שכן צריך להיות מגדל תותח, ובכלל בעל רצון עז להתעסק עם צמח מבולגן שכזה.
    אבל אני לא חושב שגם אם זה היה זן רגיל לגידול זה לא היה מתאים לו. גרינספון מביאה היי קצת יותר חברתי ואנרגטי מאשר יצירתי(ראה:כתיבה, נגינה, כל פאן יצירתי שחבוי בנו). ובלי קשר הזן הזה היה צריך נושא משלו פה בפורום זה בטוח.

לגבי שני הסופרים, בגרסאת הלמון והסילבר, אכן שניהם בין הזנים המוצלחים.הסילבר לטעמי מוביל. הבעיה שאצל חלק מהאנשים הם גורמים לעייפות אחרי כמה שעות . בלמון זה קצת יותר מורגש.
    בכל אופן barney , כל סאטיבה / הייבריד סאטיבה דומיננטי יהיה מעולה ליצירתיות מחשבתית , לכל אחד תהיה העדפה והתאמה יותר לזן כזה או אחר. במידה והחלטת להזמין דרך האינטרנט - תזמין מה שיראה לך הכי מפתה אחרי שאתה יודע שכל מה שאתה מחפש טמון בו.

8. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    לא מדובר בזן מוזר כלל, האמת. הפרחים האווריריים במיוחד הם פשוט מאפיין של צמח C. sativa אמתי, וכך גם הגובה והיבול (היחסית) דל. הצמח עצמו מאוד קל לגידול וסה"כ מצריך מרווח גידול וסבלנות, אך כפי שאמרתי, גידול ב-SCROG יקל על כך. השפעת Dr. Grinspoon היא התגלמות היצירתיות, שכן פסיכואקטיבית בלבד. כל עוד מקפידים לצרוך משהו מתוק, לא מתעייפים כלל. זן שפעמים רבות מהווה השראה לרעיונות ואף מספק את המוטיבציה ליישם אותם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!