1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם המנורה הזאת טובה לגידול בארון?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י שייקה, ‏13/6/16.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    מנורת uvb אני אישית הזמנתי מאליאקספרס מנורה של 13 וואט. לארון גידול של רבע מטר מרובע לצמח בינוני אחד - זה מספיק. לתלות אותה מעל הצמחים במרחק של 10-15 ס"מ מעל ראשי הקולות במרכז.
    את תאורת הuvb מפעילים בשלבים היחסית מתקדמים של הפריחה, נניח משבוע רביעי חמישי של הפריחה ככה, כשכבר נפסקה הצמיחה לגובה ומתחילים להתגבש כבר ממש קולות של פרחים. מתחילים מחצי שעה ביום, מומלץ עם הפסקות - כלומר רבע שעה ואחרי שעה עוד רבע שעה, באמצע שעות התאורה של הצמח (בפריחה 12:12). כל 4 ימים הוספתי חצי שעה, ככה יצא שבימים האחרונים של הפריחה לפני שהכנסתי ךחושך הגעתי ל5 שעות ביום. מתחילים כאמור מחצי שעה באמצע שעות התאורה ומוסיפים משם החוצה כל פעם עוד חצי שעה ובהדרגה גם מצמצמים את המרווחים בין ההפעלות של הuvb. ממה שעישנתי עכשיו טעימה מהבוקר - יצא פצצות ☺.
    לגבי בניית תאורת לד - זו אופציה טובה יותר מתאורת cfl בהנחה שיש לך הבנה טובה בחשמל, יכולת הלחמה, ידע בקניית המרכיבים הנכונים מחו"ל וגם השקעה כספית של איזה 100 דולר מינימום לדעתי רק למעגל התאורה. אם אחד מהתנאים האלה לא מתקיים - עזוב את הלד, כי בלי כל אלו אתה מסתבך פה. מערך תאורה של cfl עם רפלקטור של חצי מטר על חצי מטר דיקט, מצופה בנייר רפלקטיבי - שעליו פרוסות אופקית 6 נורות cfl של 30 וואט, 4 צהובות ו2 לבנות אור יום - זה משהו הרבה יותר פשוט לבנייה שלא עולה יקר ולא דורש הרבה יותר מהבנה בסיסית בחשמל. תמיד אפשר למצוא חבר שמבין קצת בחשמל. לי מערך תאורה כזה עשה את העבודה לארון של קצת יותר מרבע מטר מרובע. אם תחכה כמה ימים אצלם לך את מה שאני עשיתי, פשוט הצמח בדיוק נכנס היום להחשכה. למרות שאפשר לעשות אפילו טוב יותר אם תעשה כמו שאמרתי. זה יחד עם uvb של 13 וואט, ונטה 4" שמצאתי המחסן ומאוורר קליפס קטן - לי עשו את העבודה. יצא צמח של איזה מינימום 70 גרם אני מעריך אחרי ייבוש, אחלה חומר. ביום שתהיה לגיליזציה ונוכל להפסיק להתחבא מאחורי פורומים ברשת אני מזמין את הספקנים לגבי החוזק לבוא לישיבה בחצר ☺

#41 Hizky434, ‏14/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏15/6/16
  2. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    חיזקי יאפוקסיונר,בוקר נפלא,בתאורת CFL חשוב מאוד השילוב של האור הווה אומר כול כמה נורות 2700 k יש לשים אחת 6500k על מנת ליצור גוון אור טיבעי ככול שניתן.יש משמעות גם(הוכח מדעית) לאיפה נמצאת נורת ה6500 לעומת ה2700 אבל זה לא לעכשיו.בפריחה היחסים ומיקום של המנורות מישתנים כמובן.איכשהוא אתה שילבת שני סוגי אור ודנה אהבה את זה(ואני אוהב את דנה).

3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    זה לא פוקס... זו הייתה בחירה מכוונת ☺

4. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    הא חיזקי שלום.כול הכבוד על הבנייה של בקר התאורה שכחתי להזכיר.מה דעתך על הורדת טמפ מי ההשקייה לבנות שבחוץ.מהברז יצאו היום מים בטמפ של 25.7 בערך והורדתי ל23.3 הכול עף.היא כבר לא ילדה כדי שתחמם לה את הרגליים:oops:היא אישה שרוצה שתעשה לה פו ברגליים.זה השלב שלה בחיים.תחזור אליי עם זה בבקשה.בהצלחה עם דנה.אין דברים כאלו מcfl.כמעט שכחתי הכלל לגבי שתילה מחדש ואני מדבר על קנאביס לא על עגבנייה זה פי 2.אין גם התייחסות לעציצים בסדר גודל הזה(מ35 ליטר ל70 או יותר נניח בעציצים)

5. שייקה

שייקה קנאביסט

לייקים:
    11
    טוב אני יודע שאולי קצת מאוחר להגיד את זה אבל כשאמרתי ארון גידול קטן התכוונתי לגידול מיקרו במארז.
    אז בטוח שהמנורות של הcfl לא יספיקו?
    זן אוטומטי נמוך מאוד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!