1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם זה בסדר להשתמש באותו קומפוסט אדמה של עציץ אחר ?

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י eli.cohen.totah, ‏14/7/14.

1. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי מצע אדמה של זכרים אחרים שחיסלתי. אני יכול להשתמש באותה אדמה או שזה יכול ליצור בעיות בהמשך.?
    :confused:

2. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    החומרים המזינים במצע מתנדפים פשוט אחרי כמה זמן. תקבל פחות מחצי יעילות עם מצע "משומש". למה להתקמצן? במשתלה הסמוכה אלי שק תערובת גידול (25 ק"ג) עולה 25 שקל ושק קומפוסט 10 שקלים. תסחב עוד שני שקים יא עצלן... :)

3. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    כל שק מוכן עולה לי 50 שקל...... אז אני פשוט מנסה לחשוב איך להתייעל מבחינה כלכלית.
    ם המצע היה בשימוש חודשיים נגיד אז זה קריטי אם אשתמש בו או אוסיף אותו לעציצים שחסר בהם קצת ?
    נניח חצי חצי או רבע משומש ו3/4 חדש?
    האם יש סכנה של הפריית הנקבות איכשהו מקומפסוט שפוזרה עליו חלילה אבקת הקסמים של הזכרים ?

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אתה יכול,
    מקסימום בעתיד תחזק קצת עם הומוס..

5. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אפשרי, אבל לא מומלץ. אם שק תערובת גן עולה לך 50 ש"ח אז גונבים אותך. אני משלם חצי. מציע שתחליף משתלה

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    היי גוזון,
    טוב לראות אותך שוב ...

7. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    מגדלים נוהגים לשמור את האבקנים בקירור ומומלץ להשתמש בהם תוך כשבועיים..
    בנוסף, לחות די מחסלת את האבקנים לפי מה שידוע לי ובטח שרטיבות.
    לפי דעתי אם תשטוף את האדמה ותמתין כמה ימים אז זה מרגיש לי די בטוח להשתמש בה מבחינת סיכוי ההפרייה.

לגביי שימוש חוזר שלה, תלוי כמה השקיות ודישונים היא עברה (צבירת מלחים, שינוי חומציות חד...).
    אם זו הייתה אדמה חדשה לפני גידול הזכר אז אני מסכים עם woogs ופשוט תעשיר אותה בקומפוסט/הומוס אם תראה חוסרים בהמשך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!