1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם זה קללה לשמוע מרופאים ופסיכאטרים "אסור לך קנאביס בשום צורה, גם לא CBD וגם לא THC"

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י giorgicheishvili1123, ‏12/2/20.

1. giorgicheishvili1123

giorgicheishvili1123 חבר חדש

לייקים:
    0
    אמרו לי את זה כל הפסיכאטרים ואני מרגיש שאסור לי לחוות דברים ואפילו אם זה עושה לי טוב מניסיון אישי וזה מרגיע ומרפא את הגוף.

אני בן 25 השנה (חוגג ביוני) ואני מרגיש שאני מפספס דברים בחיים למרות שאני לומד, קורא ספרים, מתרגל תכנות ועיצוב גרפי.

למישהו יש משהו להגיד לגבי "אסור לך קנאביס בשום צורה" ו"אבל אתה תמשיך לקבל תרופות נוגדי דכאון ונגד התקפיים פסיכוטיים"

אני רוצה לדעת איך אני יכול לנצל את התכונות החיוביות של קנאביס בשביל שזה לא יזיק לי?

אני לא יודע איך לחשוב או לחשוב בשביל עצמי ואני שאול כל הזמן שאלות האם מותר לי או אסור לי ואני מרגיש שהורידו לי הזדמנות להנות טיפה מהשפעות חיוביות של קנאביס.

2. אלף

אלף חבר חדש

לייקים:
    0
    שימוש בקנאביס במקביל לתרופות פסיכאטריות הוא לא תקין... ובגלל זה אומרים לך לא להשתמש... מוזר שאמרו לך גם על ה CBD הוא לא פסיכואקטיבי בשום צורה אבל אני לא רופא אולי הוא כן משפיע על התגובה של התרופות הרגילות... גם ככה הוא לא נותן "חוויה מיוחדת" אז אל תרגיש "פספוס" אם לא ניסית מוצרי CBD אבל לגבי THC אין מה לעשות כל עוד אתה נוטל תרופות זה סתם ידפוק אותך... אולי תשאף בעתיד לקבל טיפול פסיכיאטרי באמצעות אישור לקנאביס רפואי... אני לא יודע מה הבעיות שלך אבל לדברים רציניים כמו פוסט טראומה וכדומה אפשר להשיג אישור לקנאביס רפואי.

3. alekzugh

alekzugh חבר חדש

לייקים:
    0
    הלוואי מישהו היה עונה לי על האשכול שפתחתי חח
    השאלה שלי היא אם מישהו משתמש בתרופות אנטי פסיכוטיות ומעשן, ואם הוא מרגיש משהו.
    כי בעבר ממזמן אני השתמשתי גם בכדורים אנטי פסיכוטיים ועישנתי ולא הרגשתי כלום, וכיום שעבר המון זמן מאז שלקחתי אז אני עדיין מרגיש כאילו עישנתי טבק

4. Al3x

Al3x חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לוקח כדורים אנטי פסיכוטיים ומעשן קנאביס. תנסה עם תחליף טבק (ווינגמן וכו...) נותן בוסט מעולה וההשפעה יותר מהירה
    אל תשכח שכל טבק מוריד את אחוז הthc/cbd ותחליף טבק לא מוריד כלום (הניקוטין שבטבק מוריד)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!