1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם חשוב לא לשלוח זרעיים לכתובת של המגדל?

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י simchaleh, ‏18/8/14.

1. simchaleh

simchaleh חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם.
    אחרי שנים רבות של חלומות על זה, החלתתי לנסות למלא הרצון לגדל הצמח המגניב הזה. ושמחתי מאוד למצוא פורום כזה מגניב.
    יש לי שאלה חשובה.
    האם זה לא חכם לשלוח את המשלוח של הזרעיים להכתובת של הבית איפה שהזרעיום יהיו גודלים?
    קצת קשה לי למצוא אנשים אחרים לקבל המשלוח לבית שלהם כי הם דואגים.

אני יודע שעצם המשלוח של זרעים עצמו, אין כל כך על מה לדעוג. אבל הדאגה שלי, זה אם הם כן ישימו לב להמשלוח, אבל אם יש מצב שהם בכל זאת יתנו את זה לעבור, ויהיו משעוממים מספיק, שאם הם כן מוצאים חבילה, שהם יכולים לעשות תזכורת לעצמם לעשות ביקורת אצל הבית של הגידול אחרי כמה שבועות.?

אגב, מדובר רק על הזמנה של משהו בין 3 ל 8 זרעיים. לא משהו גדול.

מה אתם חושבים?

תודה

#1 simchaleh, ‏18/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏18/8/14
  2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אין ספק שזה מסוכן יותר להזמין למקום הגידול.
    גם הייתי אומר שזה לא חכם לשאול אנשים אם הם מוכנים שתשלח אליהם - כי זה אומר שהם ידעו שאתה מגדל.

אז לשאלתך - ייתכן שהם יעשו טריק כזה.
    לרוב הם פשוט נופלים עלייך באותו רגע כי הם מניחים שהם ימצאו אצלך משהו מפליל.
    אבל זו משטרה, הם לומדים ממש ממש לאט אז לך תדע.

לדעתי לא להזמין לבית מלוכלך. אם אין אצלך כלום כרגע אז תזמין זרעים ואל תשתמש בהם ישר - סבלנות. אבל גם שלא יהיו אצלך מנורות וכאלו.. אתה תוכל לצאת מזה אבל זה סיבוך מיותר.
    או שתזמין פשוט לבית ריק כלשהו. לא כזה סיפור.

3. simchaleh

simchaleh חבר חדש

לייקים:
    0

הבית אכשיו נקי לגמרי. וגם יהיה מתישהו שהזרעים יגיעו. אבל בכל זאת אני חושש אם יש אפשרות כזה, שהם ישיימו לב על החבילה, אבל לא יעשו שום דבר אכשיו ויתנו להחבילה להמשיך, ורק יינסו להגיע בעוד כמה שבועות לראות מה קורה אם זה? יש אפשרות כזה???
    אין לי מושג אחר איך להזמין לבית ריק? אני גר במושב שכל אחד שגר בו, יש לו תיבת דואר פרטי אם מפתח. ואם החבילה זה דואר רשום, אז צריכים לגשת למזכירות לקחת את הדואר.

4. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    יש אפשרות כזאת. אבל הם לא יחכו חודשיים נגיד נכון?
    אתה יכול להתאפק חודשיים?

מצטער אבל זה כמו שזה נשמע.
    צא אל העיר ותחפש בניין חדש. בתהליך הזה הסיכון הוא שהחבילה תלך לאיבוד ולא תגיע אלייך. אולי זה עדיף.

5. simchaleh

simchaleh חבר חדש

לייקים:
    0
    לחקות חודשיים לא כל כך. עדיף פתרון אחר.
    אז זה מה שהרבה אנשים עושים, מזמינים לבנין חדש, ומקווים להגיע לאסוף החבילה שהדואר בא להביא את זה להבנין? וואו זה נשמע קצת קשה. עדיף למצוא מישהו מאוד מאוד אמין להזמין עליהם לבית.

6. simchaleh

simchaleh חבר חדש

לייקים:
    0
    נראה לכם שזה בסדר לשלם אם כרטיס אשראי מחו"ל אפילו שיש את השם שלי על זה?

#6 simchaleh, ‏23/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏23/10/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!