1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם יש גורם שניתן להיוועץ בו בטלפון בנוגע לשימוש בקאנביס במקרה של כאב כרוני ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י balfor29, ‏7/1/14.

1. balfor29

balfor29 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי ושלום, אני סובל בעיה כרונית בלסת אשר אינה ניתנת לריפוי ומעוררת אצלי מיגרנות תכופות. משככי הכאבים וכדורי השינה שאני משתמש בהם כבר לא משפיעים על הגוף ולכן החלטתי לפנות ולנסות לקבל אישור לשימוש בקאנביס. קבעתי תור לד"ר שיף קרן ברקת (מומחית לרפואת כאב) עליה קראתי דברים טובים אולם התור הקרוב יהיה בעוד 8 חודשים, כמו כן למעת ההפנייה לא קבלתי הנחיות עם אלו בדיקות ספציפיות אני צריך להביא (הבנתי שזה חשוב) הרופאה שלי במכבי לא מתמצאת כלל בנושא ולכן רציתי לדעת האם ישנו אדם/גוף שניתן להיוועץ בהם טלפונית בכל הקשור בהתחלת התהליך של קבלת מרשם לקאנביס רפואי.
    אשמח לעזרה בנושא, המון תודה.

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    לי אישית לא ידוע על "גוף ממשלתי" שיוכל לעזור לך ברוגע ובשקט עם כל הפרטים וההנחיות הדרושות.
    כל שנותר הוא להיעזר בחולים אחרים או לחילופין - תנסה להיעזר בשלומי סנדק, חלק מתרומתו לתחום הקנאביס הינו מתן ייעוץ ועזרה לחולים הנמצאים במצב שלך.
    https://www.facebook.com/shlomisendak פייסבוק .
    iwantmedical@gmail.com מייל.

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אכן דבר עם שלומי סנדק הבן אדם פשוט תותח!!!!! עזר לי מאוד!
    שה" יברך אותו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!