1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם מישהו יוכל לעזור לי או להמליץ על פיתרון ?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י GreenHead, ‏31/5/17.

1. GreenHead

GreenHead חבר חדש

לייקים:
    2
    אלהן.וחג שמח אז ככה אני מגדל כבר 4 חודשים גידול אינדור אוהל 60/60/160 מנורה 150w ביגלל שעשיתי טעות הכי חמורה שיש שהישתמשתי מזרע מעפן שיצא מקססות
    ועלה לי בזמן יקר ובפחד יתר ! ולא יוצא לי מזה שום דבר רק קולות עם זרעים ביזבוז דשנים וחשמל ועבודה קשה
    עד שנרשמתי לאתר הזה גם לקח הרבה מאוד זמן שככה לא היה מי שייעץ לי ועם היה לא סמכתי על אפחד ולא שאלתי אפחד.
    הכל היה מוצלח הנבטה צמיחה פריחה רק הזרע המעפן הזה הרס לי הכל !
    מפבואר עד עכשיו לא הצלחתי למצוא מישהו או מקום ליקנות מימנו זרעים מהחניות שהאתר מציע ניסתי כמעת בכולם לא הצלחתי להזמין כי אין לי אפילו קצת בסיס באנגלית
    אם יש למישהו פה בפורום רעיון שיציל אותי ואני יוכל לגדל משהו שיהיה שווה את המאמץ בשבילו . איך אני מוצא זרעיים איכותיים פה בארץ בלי להזמין מחול כי את זה אני לא יודע.
    ברגע שיש לי זרעיים איכותיים אני מעיף לקיבינימט עם העץ החסר תועלת המעפן הזה שיש לי .
    אשמח עם תעזור לי וסליחה עם חפרתי פשוט רציתי כל כך לספר על זה למישהו שמבין ואני יכול לסמוך עליו ולדבר בחופשיות כמו שצריך מבלי לחשוש בכלל.

2. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    אך אחד פה לא יסמוך עליך
    תשתמש במתרגם ותנסה להזמין
    לא מאמין שזה עד כדיי כך קשה
    תגיד לנו באיזה תהליך של ההזמנה יש לך בעיה נעזור לך
    Haze.io אתר טוב וקל להזמין

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  3. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אחלה אתר !

4. GreenHead

GreenHead חבר חדש

לייקים:
    2
    צודק לגמרי ועכשיו אני ינסה להזמין מאתר שהמלצתה ויעדכן .

5. OUTDOOR - שיטות ונסיונות

לייקים:
    8
    אח שלי אל תיקח את זה קשה בגידול ממקורות כאלה לוקחים בחשבון שאולי זה יהיה זכר ... אני פתחתי סט כזה ולמזלי הכל יצא נקבה ..
    אבל אם ההיתה שם לך להבלים בין זכר לנקבה יכלת לחסוך לעצמך המון זמן .. בכל מקרה עשית לעצמך סטאז׳ קטן על הדרך הכל לטובה חג שמח ;)

6. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    הזמנתי מיהם הגיע תוך 10 יום
    מחירים בסדר גמור
    היה לי בעיה שההזמנה הגיע עם טעות מספרים של הזנים
    אבל תיקנו לי אותה מהר כי זו היתה בעיה במחשב ונתנו לי רשימה נכונה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!