1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם קנאביס ינתן לאנשים בעלי בעיות אוקסיטוצין

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י מוריס, ‏29/7/18.

1. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    לאחר בדיקה גנטית מתברר שהמוח שלי לא מפריש אוקסיטוצין, הכימיקל שגורם לתחושת נינוחות ושמחה חברתית. לאחר מחקרים גילו שקנאביס עוזר להפריש אוקסיטוצין. זה מסביר הרבה. השאלה אם יש עם מי לדבר על זה?
    למה לי לשנוא את כולם ולא להסתדר חברתית כשהצמח יכול לעזור לי בזה?...

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    עם מי יש לדבר על זה אחי? עם הממשלה המושחתת האטומה? עם גלעד ארדן השחצן המסריח? עם ביבי הדיקטטור? במדינה בה החוקים לא חוקיים, חובה להתנגד לחוק בכל הכח, אין את מי לשאול אחי חוץ מאת סוחר הסמים המקומי שלך, קנה גרם ותדליק לך ג'ויינט, רק ככה תדע אם זה עוזר, ואם כן אחי, הצטרף נא אחי למהפיכה למען הלגליזציה, ועל הדרך גם תרוויח המון חברים חדשים. בהצלחה

3. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    אני לא יודע למה אבל התגובה שלך מעוררת תקווה... הלוואי שנפתור כבר את הסוגיה הזאת כמה שיותר בקרוב. איך אפשר לקחץ חלק בקרב הזה אל מול הרשוית?..

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    הנה כמוני אחי, סוחר סמים לשעבר ומגדל אלוף, תפסו לי מעבדה, נכנסתי חצי שנה בית סוהר, אבל אני לא זקוק לזה בתור תרופה, פשוט נלחם, ומעודד ומלמד את כל מי שאפשר לעזור לו, וכואב לי הלב על החולים, שהמדינה מזניחה ומזלזלת וקוראת להם עבריינים, הם בכנסת הם העבריינים, חיים על חשבוננו עד גיל 90 ורוצים שנמות אנחנו בגיל 50. כוס אמא שלהם אחי, אם לעשן גראס זאת תרופה מונעת, מטפלת ומרפאה, אז אני ימשיך לעשן עד המוות, וילחם עד המוות שזה יהיה חוקי. אם לא היה יקר העסק, ויש לי כסף, אבל לא עד כדי כך, הייתי מחלק לכל החולים הדחופים בחינם על בסיס חודשי קבוע, אבל אחי, אדם אחד לא יכול לסחוב על הגב שלו את כל המדינה, אז משתפים פעולה ומקווים לטוב, הלוואי ותבריא אחי, ואלוהים יתן לך כוח וחיים טובים עד 120, לך ולכל משפחתך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!