1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם שימוש מאושר של קנביס גורם לשלטונות לקחת ממני את רשיון הנהיגה?

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י חולת פרקינסון, ‏1/9/16.

1. חולת פרקינסון

לייקים:
    0
    אני חולת פרקינסון מזה 5 שנים. רופאת הכאב הציעה לי קודם שימוש ב targin ,נרקוטיקה נגד כאבים. ובאותה פגישה הציעה שאלך לנוירולוג פרו קנאביס כי זה החומר היחידי שיועיל לי נגד הרעד .כאבים קשים ברגל בזמן ישיבה
    שאלות:
    1. מבקשת לדעת אם שימוש בקנאביס באישור מלא יגרום לכך שישללו ממני את רשיון הנהיגה?
    2. מי מכיר רופא נוירולוג פרו קנאביס שיעזור לי לקבל אישור לקנאביס?
    3. תרופה נגד כאבים בשם targin , זו נרקוטיקה שרופאת כאב רשמה לי , האם קבלתה מבית מרקחת ממכבי יגרום לשלילת רשיון הנהיגה שלי?
    מחכה לתשובה וטיפים.

2. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני לא יכול להגיד עם קבלת האישור תגרום לתהליך שלילת רישיון, אבל עם מכל סיבה אחר המ***ק יתפסו אותך על עברת תנועה אחרת אז מה שבטוח להוציא את הרשיון בחזרה מאד קשה.

למשל אני מצד אחד אף פעם לא קיבלתי שלילה ( כי פשוט לא היה מה לשלול (-;) אבל להוציא רשיון אני לא יכול, ואני לא מקבל כלום מספיק שיש לי נכות מעל 100%!

3. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    לא ישללו לך את הרישיון בגלל הקנאביס. אין לך מה לדאוג. אם תרצי לווי בתהליך עד קבלת הרישיון, ראי בבקשה www.osher.co.il
    רפואה שלמה

4. טל-אור מועלם כנפו

לייקים:
    0
    טל-אור מועלם כנפוחבר חדש
    שלום, אין שלילה אוטומטית של רישיון הנהיגה בעת קבלת רישיון לקנאביס. הבעיה היא בחידוש הרישיון שם תוכלי להתקל בבעיה.
    עו"ד טל-אור מועלם כנפו

#3לפני

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!