1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הגבלת גיל ושאלות מפגרות

הנושא בפורום 'פנייה למנהלי הפורום והאתר' פורסם ע"י woogs, ‏25/2/14.

1. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אתה יודע לפני איזה שבועיים שלוש בערך "גוזון" שלח לי הודעה פרטית, בערך אחרי שבאדי נתפס, והוא שאל אותי מה אני חושב על כל מה שקורה פה עם הילדים בפורום,
    ועניתי לו בדיוק את מה שאת עכשיו אמרת (סלח לי גוזון שאני מעלה את זה פה, אבל אני חייב לתת דוגמה) - אמרתי לו - שאני דווקא חושב שזה טוב שילדים באים ושואלים שאלות כי ככה הם צוברים ידע, וידע זה כוח וחינוך זה אולי אחד הדברים הכי חשובים בעולם.

אחרי שבועיים, לא זוכר מה בדיוק גרם לי לחשוב על זה שוב אבל אז הסתכלתי על הכל מנקודת מבט אחרת לגמרי -
    חשבתי - בואנה, אם יש בפורום הזה שוטרים, ואני בטוח שיש, אז סביר להניח שמידי פעם מסתובבים פה גם כל החברים של יאיר גלר והבדיחה למלחמה בסמים ואז הם יראו איזה כמה הודעות כאלה של ילדים ששואלים דברים כמו - איך אני מסתיר מההורים שלי עישון קנאביס או איך לגדל וכו' וכו',
    ואז הדברים האלה ישמשו להם ראיה לזה שכל התומכים בלגליזציה הם בעצם עבריינים שמדרדרים את הנוער לסמים.
    עכשיו שנינו יודעים שזה בולשיט אחד גדול, אבל אם תבין ראש של פוליטיקאי (ואני לא ממליץ לך לעשות את זה כי בד"כ הם אנשים משעממים), אתה תבין שכשיגידו לו טענה כזאת - סביר להניח שלא יהיה לו מה להגיד, לפחות בכמה ימים הראשונים אחרי שהוא שמע אותה, אלא אם כן הוא גאון בתחפושת של פוליטיקאי.
    ובקיצור אנחנו לא רוצים שדברים כאלה שיכולים לעכב קשות את הלגליזציה יקרו, נכון ?

2. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    יהיה לו מה להגיד הוא יגיד שלא עונים פה על שאלות כמו איך אני מסתיר מההורים כי אף אחד לא מכיר אותו ואת ההורים שלו ואחר כך הוא יגיד ויענה שהפורום והאתר נועד בשביל להפוך את השימוש בסמים לכמה שיותר בטוח כחלק ממטרותיו אני מנחש, ולשתף מידע על צמח הקנאביס וסמים אחרים מנקודת מבט מדעית ומחקרית וגם מניסיון אישי של חברי הפורום וגולשי האתר. וגולשי האתר והפורום לא מהווים את כל תומכי הליגליזציה אני די בטוח

3. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    נראה לי שאני וסטלבטלה באותו ראש, שמע woogs חוקים בפורום זה רעיון טוב, וצריך לעשות פה קצת סדר מדי פעם. אבל למנוע מאנשים לשאול זה שינוי קיצוני מידי בגישה של הפורום. אנשים מגיעים לפה עם ראש פתוח ורוצים ללמוד, אם הם יצטרכו לחשוב שלוש פעמים לפני כל שאלה זה יפגע בכל המהות של הפורום.
    במקום לפחד ולהיסגר אל מול אותם ילדים/שוטרים/מתנגדי לגליזציה/אנשי תקשורת/אלוהים יודע מה, אנחנו צריכים לקחת את השאלות האלה למקום חיובי ולדעת לענות בצורה שתבהיר חד משמעית: "אנחנו לא פה בשביל להגיד אם זה טוב או רע, רק כדי לעזור ולשתף אותך בניסיון האישי שלנו ובעובדות".
    להראות להם שאנשי הלגליזציה הם אנשים רציונליים עם כוונות טובות:) כדאי להוסיף דביק שיסביר שמטרת הפורום היא לא להפיץ את השימוש בקנביס, ובטח ובטח שלא לשכנע אנשים לעשן, ועל כן אסור לתת המלצות ל"כדאי לי לנסות? ". שיהיה ברור שהמטרה היא לחנך ולתת מידע אמית ונכון לגבי הצמח, וגם לשתף בחוויות, מידע, וחדשות, דווקא כדי להפוך את הנושא לברור יותר ובטוח יותר. שאנשים יבינו שהצמח הזה הוא לא מפלצת, אבל גם לא יחשבו שזה יביא אותם לגן עדן עלי אדמות!

4. weedberg

weedberg חבר חדש

לייקים:
    0
    - לדעתי greenmind הסביר את זה מצוין , אחד הבעיות הגדולות ביותר שיש לנו - זה דיסאינפורמציה והטעיה לילדים שלנו ..
    - יש לנו את האחריות לא לצנזר שאלות גם של ילד מתלהב בן 15 , כמו שיש לנו את האחריות כשאנחנו בוחרים לענות-לעשות את זה בצורה אחראית בוגרת ומוסרית !
    - אבל אסור שיהיה פה מכירה של גאנג'ה,זה לא אחראי ולכן כאלה דברים-כן יש למחוק לדעתי ..
    :smiley_pijp:

5. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    נכון גרינמיינד הסברת את זה מצוין:) בטח באותו ראש(אחרי 87587585 ראשים(קול של גזור רצח)) חחחחח סתם לא, אבל נכון עדיף להסביר אחי ונראה לי רוב חברי הפורום יתמכו בזה ואם לא יהיה לך זין להסביר מידי פעם יש עוד חברי פורום שיסבירו קיצר ווגס אל תדאג אחי הכל יהיה בסדר עם הפורום:)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!