1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ההורים שלי גילו שאני מעשן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י FireFly13122, ‏21/8/18.

1. FireFly13122

FireFly13122 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בן 17 ולפני שבועיים ההורים שלי גילו שאני מעשן, הייתי מעשן פה ושם אבל לפני חודשיים התחלתי בצורה טיפה יותר קבועה ומאז הציונים שלי השתפרו פלאים (ממוצע של 60 לממוצע 90) ולפעמים זה סתם עוזר להרגע בסוף היום (בכל זאת לחצים של תיכון בגרויות ושטויות) הם לא מוכנים להקשיב הם ממש אטומים בגלל שהם חונכו בצורה הישנה שזה ממש מסוכן (הם יודעים שאני מעשן גם סיגריות ואת זה הם קיבלו כאילו כלום לא קרה ולא באמת אכפת להם) וכמה שאני לא מנסה להסביר הם לא מוכנים בכלל להקשיב (ניסיתי להושיב אותם לשיחה וברגע שרק הוצאתי מהפה את המילה קנאביס התחילו צעקות ודרמות) עכשיו אני מבין אותם מצד אחד הם לא אשמים על הצורה שבה הם חונכו אבל באמת שהצמח הזה עוזר לי איך אני יכול לפנות אליהם או לנסות להסביר להם שזה באמת עוזר לי?

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אל תנסה להסביר, הרגלים ישנים לא משתנים ומי שמקובע ישאר מקובע גם אם יראה מלאכים מתעופפים לו מול העיניים. תעשה מה שאני עשיתי בגיל 16. תשקר שהפסקת וזה היה חד פעם, ותעשן בסתר. גם כשתיהיה בן 40 ההורים יגידו לך מה ואיך לעשות, רק שבגיל הזה אתה כבר תשים זין ותעשה מה שבא לך. כמו אדם חופשי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!