1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הולך לקחת LSD בפעם הראשונה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י SWAGA, ‏8/8/19.

?

האם הפחד מוצדק?

1. לגמרי

58.3%
  2. ממש לא

16.7%
  3. סוג של

25.0%
  1. SWAGA

SWAGA חבר חדש

לייקים:
    5
    בזמן בקרוב אני והמשפחה נוסעים לחופשה במקום כלשהו בארץ (בכוונה לא אומר מקום וזמן, חוץ מזה שזה לא רלוונטי). עכשיו נגיד ואני משיג LSD מהטלגרם או משהו, מה אני צריך לדעת לפני אני משתמש בLSD בפעם הראשונה?
    אני כבר איזה חצי שנה רוצה לקחת LSD מתישהו, תמיד חשבתי שזה יהיה בעתיד הדי רחוק, אבל החלטתי לאסוף את הביצים שלי (לאזור אומץ..) וללכת על זה. אני אהיה בחדר במלון לבד במלון בזמן שאני אקח (כי בבית אי אפשר בגלל שזה לא 10 דקות וזהו, אלה יכול להיות גם 12 שעות. חוץ מזה גם זה מתאים כי אז אני אוכל לנוח ביום שאחרי ולעכל את הדברים). לידע כללי, אני עוד מעט בן 18.
    אני מת מפחד מכמה סיבות - גם שאנשים ידעו שלקחתי (משפחה וכו), גם כי זה לא חוקי (אבל זה לא מה שימנע ממני..), וגם אני מפחד שיקרה לי משהו (התפלפות).
    קיצור השאלה שלי היא - מה אני צריך לדעת ולקרוא לפני, כמה זה מפחיד מ1 עד 100 לדעתכם (וכמה מוצדק הפחד חח) ואם באלכם אז ספרו על הטריפ הראשון שלכם:)

תודה לכולם:)

2. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    לא רעיון טוב ויש יותר מידיי סיבות, אתה צעיר מידיי ושאף אחד לא יגיד לך אחרת, שנית אתה תהיה לבד וזה גם לא טוב, ושלישית במידה ויבוא לך לא טוב אתה לא תפנה להורים ותעשה לעצמך גרוע יותר בהסתגרות לבד, תוותר על הרעיון.

מומין טרול ו-SWAGA אוהבים את זה.
  3. SWAGA

SWAGA חבר חדש

לייקים:
    5
    אוקיי. יש איזה סם פסיכודלי אחר שאני אוכל לקחת במצב הזה והוא יזרום טוב? (חוץ מקנאביס, זה אני לוקח בכל מקרה כמות שלא תבייש סוחר)

4. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    כל שאר החרא סינטטי שיכול חלילה להרוג אדם
    והוא לא יודע מתיי זה יקרה לו כמו ברולטה רוסית,
    לא ממליץ לך על דברים כאלו, אתה אומר שאתה אוהב לעשן קח איתך חבילה יפה ותהנה עם המשפחה צחוקים חוויות פי אלף יותר כיף מאשר להיות מסטול לבד מאיזה חרא שאיזה בן זונה רקח.

מומין טרול ו-SWAGA אוהבים את זה.
  5. SWAGA

SWAGA חבר חדש

לייקים:
    5
    קודם כל - תודה על המענה יאח!
    דבר שני, יש הבדל בין להיות מסטול, גם אם זה מסטול מהתחת, וגם אם אני מעשן 20 קילו של פרחים עם 100% THC, לבין לחוות חוויה פסיכדלית שכוללת הזייה, איזה טריפ טוב שנותן לך הפסקה לכמה דקות מהחיים..
    אגב, DMT זו אופציה..?

6. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    אני יחליף את המילים שלי בהודעה הזאת להיות יותר ברור,
    אני ממליץ לך לא לגעת בשום סם חוץ מגראס שאתה גם ככה אוהב, בישראל הכל זיופים וכל מה שימכרו לך או שהוא מזוייף 100 אחוז או שהוא מהול בעוד חומרים סינטטים שאמורים לעשות הרגשות דומות, אבל הנזק שלהם גדול יותר פי אלף. שעשו בדיקות במסיבות בישראל גילו שמעל 90 אחוז סינטטי לחלוטין ו 10 אחוז שנשאר גם מהול באיזה חרא.

#6 alongold, ‏8/8/19
    נערך לאחרונה ב: ‏9/8/19
    חשש999 ו-SWAGA אוהבים את זה.
  7. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    היי:)
    רעיון גרוע מאד הוא לתת למישהו LSD בפעם הראשונה- לבד.
    מנסיון אומר שבפעם ראשונה אתה לא צריך, אלא חייב לידך מישהו שעבר את זה, שיודע ומכיר את התחושות והרגשות, המחשבות ההזיות והצלילים, מישהו שידע להוציא אותך מתסביכים וידע לדבר איתך בשפה שתבין, כי הוא מבין את הראש שלך הוא היה שם גם, אז הוא יודע איך לדבר איתך, אז לסיכום הנקודה הזאת- לא! אל תעשה אסיד לבד בפעם ראשונה (ועוד כשזה בתור פסיכדלי ראשון) קח לך טריפ סיטר חבר טוב שכבר ניסה חומרים משני תודעה ויוכל לעזור לך כשתהיה בעולם אחר... (ואתה תהיה)
    כתבת שאתה מפחד "להתפלפ" ובכן אם תעשה את זה פעם ראשונה לבד (עם רקע של פחד מהתפלפות) הסיכויים גבוהים יותר שזה אכן יקרה, אם יהיה לידך מישהו שמכיר את ההשפעה ויודע להרגיע ולהגיד לך שזה רק מצב שאתה נמצא בו לכמה שעות ויעבור- אז תהנה ויהיה לך טוב.
    כמה מוצדק הפחד? דעתי היא שאם תהיה לבד 40%, ואם תהיה עם טריפסיטר 10% או פחות.

הרבה, וכאן באתר יש הרבה מידע על LSD רק צריך לשוטט בפורום פסיכדליה אל תדאג אתה כבר תמצא, גם תקרא יומני מסע של אנשים, קיצור לא חסר מה.

נעילות, לא דיברו איתי על זה לפני הפעם הראשונה וחבל, החברים כן העלו את הנושא מידי פעם אבל אף אחד לא באמת ישב להסביר מה זה, איך זה מרגיש ואיך להתמודד, אז אני כאן כדי לדבר על זה, כדי שתבין בערך מה ההרגשה של זה: תפעיל חזק את שרירי הלסת שלך- ותלעס, נו? ניסית? עכשיו תחשוב שיש לך את זה בלי שאתה עושה בכוונה.
    איך להתמודד עם זה? מסטיקים מסטיקים מסטיקים עד שתעבור הדלקה (אתה עוד תודה לי על כך..)

נראלי שכאן המקום להגיד שהמח שלך עדיין צעיר לפסיכדלים, בשבילך זאת נקודה למחשבה כי אתה בסוף תעשה מה ב*** שלך (יור לייף) ואף אחד לא יכול לקחת את החלומות שלך. (לא מעודד, פשוט תחשוב על זה)

בשלב הזה DMT לא אופציה בכלל (בכלל בכלל), זאת מולקולה חזקה ומיוחדת שאסור להתייחס אליה בזלזול, המח שלך טרי, תתנסה בחומרים יותר "עדינים" לפני שתנסה דיאמטי, וסתם ככה זה לא חומר פשוט, לא משהו למסיבה, זה דבר יותר רוחני.

תלמד, תחקור, תקרא, תדע מה הם ההשלכות לחיובי ולשלילי, על כל חומר שאתה חושב לנסות בחיים ותחליט בצורה בוגרת ואחראית אם אתה רוצה את זה או לא.

שתהיה לך חופשה מהנה עם המשפחה:);):)

#7 קנאביס וצדק, ‏11/8/19
    נערך לאחרונה ב: ‏11/8/19
  8. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    שלא יגע בזה בכלל, מספיק עם כל הבולשיט הזה
    מה שראיתי בזה עוד בשנות ה 90 שהיו דברים אמיתיים, הוא כבר לא יראה הוא מקסימום יקבל איזה חרא של תחליף מזויין שאיזה בן זונה רקח בשביל להרוויח כסף, זה לא יהיה טריפ ולא ירגיש כמו טריפ, זה יהיה חיקוי עלוב שרק יפגע במח הצעיר שלו, שוב פעם ראיתי אנשים דלוקים בשנים האחרונות ואני יכול לחתום ממבט שזה לא היה LSD
    אמיתי, למה לעלות על רולטה רוסית בלי לדעת איזה אסון בפתח.

9. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    מישהו דיבר על אמיתי?
    הילד רוצה להידלק, לפחות שיעשה את זה בצורה אחראית ולא יקבל סיבוב שאי אפשר לחזור ממנו.
    אתה צודק שיש הרבה חרא ונכון שהוא צעיר ונכון שמה שהוא יקבל לא שווה לLSD של שנות השמונים, אבל היי, הוא לא פשוט יכול לקפוץ לרגע 25 שנים אחורה ולהביא משם אסיד, אז שישמור על עצמו עם מה שיש.
    זה הדור, זה הנוער, וזה החומר.
    זה מה שיש, שולגין לא כאן כבר הרבה זמן וחבל.

10. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    עזוב אותך משטויות, אני לא רואה איך זה מועיל לו
    אבל אני רואה איך זה מזיק לו, אם הוא יתחיל לגעת בחרא הזה יבוא יום והוא יתחרט שלא הקשיב לי.

11. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    אני מבין, עם זאת אני או אתה לא יכולים למנוע ממנו לצרוך חומר מסוים מה שכן אפשר זה למזער נזקים.

alongold אוהב/ת את זה.
  12. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    תמיד יש אפשרות, אבל ניסיתי לעשות את שלי.

13. SWAGA

SWAGA חבר חדש

לייקים:
    5
    תודה לשניכם חברים יקרים. שמח לראות שאתם דואגים לי:)
    מה שאחד מכם אמר שאתם לא יכולים למנוע ממני להשתמש בחומר משנה תודעה - אתה צודק. גם אני לא יכול למנוע מעצמי, כמו שאני לא יכול להפסיק לעשן סיגריות. פיזית הגוף שלי לא מכור לזה, אני יודע כי כשיש לי משהו שאני עסוק בו יום שלם לדוגמה, ולא חושב על הסיגריה, אז זה לא מזיז לי. אבל בשניה שאני אזכר שלא עישנתי באותו יום אני אפרק 3 סיגריות רצוף ואחרי איזה שעה עוד כמה.
    ככה עם החומר משנה התודעה - אני רוצה את זה בראש, זה סוג של חלום שלי (אמנם לא שאיפת חיי, אבל זה דבר שאני ממש רוצה). לשמחתכם, או למזלי אפשר לומר, שכנעתם אותי לא לגעת בזה, לפחות לא כרגע. לא כי אמרתם לי "לא", אלא כי גרמתם לי לחשוב על התועלת שזה יעשה מול הנזק שזה עלול לגרום, ו - החלטתי שלא כרגע.

תודה שאתם שומרים עליי חברה:) תעשו חיים ושמרו גם על עצמכם!

orgut, קנאביס וצדק ו-alongold אוהבים את זה.
  14. אור סבן

אור סבן חבר חדש

לייקים:
    0
    כל הכבוד על ההחלטה הבוגרת צאמפ

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!