1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הורדת לחות באוהל גידול

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י avraham22, ‏3/7/14.

1. avraham22

avraham22 חבר חדש

לייקים:
    0
    הצמחים שלי הגיעו לשלב הפריחה, המצב כרגע הוא שהלחות ברמה הכי נמוכה מגיעה ל-40 ובלילה עד 80, לא טוב!
    הוספת איוורור תעזור? חשבתי אולי להוסיף וונטה או מפוח להוצאת אוויר , כרגע יש וונטה שמכניסה אוויר, ומפוח שמוציא אוויר דרך המנורה (קול טיוב) והצד השני של המנורה מחובר לפילטר פחם, יעזור? ויש עוד שיטות להורדת לחות? או הסבר למה הלחות כל כך גבוהה בלילה?

2. ג'סי

ג'סי חבר חדש

לייקים:
    0
    הי אברהם,

אני ממליץ בחום להוסיף מפוח מוציא (Outtake) אפילו חלש יחסית לנפח החלל ולא לשנות בינתיים את הכנסת האוויר. גם אם יווצר לחץ שלילי בחלל לא בהכרח נורא.
    מה נפח (או מידות החלל)? איזו מנורה, מפוח ופילטר קיימים היום? האם המפוח המוציא פועל גם בשעות החושך?

בקיצור תן קצת יותר פרטים...

3. avraham22

avraham22 חבר חדש

לייקים:
    0
    אוהל מטר על מטר, מנורה 400, יש וונטה 150 שמכניסה אוויר ומפוח s&p td-350\125 שכמו שאמרתי מחובר למנורה שמחוברת לפילטר. המפוח מוציא אוויר גם בשעות חושך אבל לא כל שעות החושך, אני האור דולק משבע בבוקר עד שבע בערב והאוורור כולו עובד משבע בבוקר עד אחת עשרה בערב(מנסה לחסוך בחשמל), נראה לי שזה כל הפרטים שאני יכול לתת,
    בזמן שחיכיתי לתשובה ראיתי באתרים שונים מחול שמדברים על משהו כמו סופג לחות ומצאתי באמת שמוכרים כל מני מוצרי סופגי לחות לארונות בגדים וכו, יש למישהו ניסיון עם זה?

4. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    הוספת מאווררים אמורה לעזור , יש גם כל מיני סופחי לחות בשוק למינהם .
    בהצלחה

5. ג'סי

ג'סי חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תפריד את המפוח המוציא מהשעון של המנורה אם זה לא המצב כרגע. תכוון את המפוח המוציא לפעול במשך שעות האור + רבע שעת עבודה כל שעה עגולה במשך שעות האור.
    לא יספיק, תכוון את השעון לפעולה של רבע שעה והפסקה של חצי שעה. כמובן שהמנורה דולקת שהמפוח יעבוד רצוף. בשעות החושך אין צורך להפעיל את הוונטה במידה ויש לך אפשרות לכניסת אוויר פסיבית - דרך הוונטה ו\או
    דרך חלונות רשת בדפנות החלל (בהנחה והסביבה חשוכה לגמרי).

תעשה ניסיו ותראה שברגע שהמפוח עובד רבע שעה רצוף רמת הלחות צונחת...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!