1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמינה עוגת מואנה – קיבלה עוגת מריחואנה

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏11/7/19.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    299
    קנסלי דייויס, צעירה מהעיירה מילדג’וויל במדינת ג’ורג’יה, ארה”ב, מעריצה את הדמות המצויירת “מואנה” מהסרט המפורסם מבית דיסני.

מואנה, דמות מסרט של דיסני. לא מריחואנה

אמה של קנסלי, תמי, ביקשה לציין את יום הולדתה ה-25 של בתה בהפתעה: עוגה המעוצבת בדמותה של מואנה.

אך כאשר התקשרה תמי למאפייה לבקש “עוגת מואנה”, טעו העובדים לחשוב שהיא ביקשה “עוגת מריחואנה”.

הזמינה עוגת “מואנה”, קיבלה עוגת “מריחואנה”

העוגה הגיע לבית המשפחה בבוקר יום הולדתה ה-25 של קנסלי, אז הופתעו לגלות עוגה עליה ציור של עלה קנאביס ופוני ירוק מעשן ג’וינט.

תמונה של העוגה עם הסיפור המצחיק עלתה לפייסבוק וזכתה לעשרות אלפי תגובות ושיתופים, עד שהגיעה גם לחדשות המקומיות:

הסיפור הגיע לחדשות בערוץ הטלוויזיה המקומי

“טרם עלה בידי לספר לכם על החוויה שלנו בסוף השבוע עם עוגת יום ההולדת,” כתבה קנסלי בפייסבוק. “אמא שלי התקשרה להזמין עוגה וסיפרה להם כמה אני אוהבת את מואנה (כי אני באמת אוהבת). ובכן מיותר לציין שהם חשבו שהיא אמרה מריחואנה. העוגה היתה טובה בכל מקרה”.

הידיעה הזמינה עוגת מואנה – קיבלה עוגת מריחואנה פורסמה לראשונה באתר קנאביס.

המשך לקרוא...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!