1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנה וגידול למתחילים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Zisk, ‏7/1/14.

1. Zisk

Zisk חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חבר'ה,

לא הייתי בטוח באיזה פורום לפרם את האשכול, אז סליחה מראש.
    החלטתי להתחיל לגדל עציץ קטן בשביל עצמי ואשמח לעזרה בהכוונה!
    יש לי כמה שאלות בקשר להזמנה ולגידול ראשוני.

הזמנה :

original-ssc.com
    האם האתר הזה אמין? מישהו הזמין ממנו וקיבל את הזרעים? במה קיבלתם את הזרעים?
    האם כדאי להשיע כסף באופצייה של משלוח "מוחבא" שמוצעת באתר?
    איזה בעיות יכולות להווצר אם אני מזמין ואיך אוכל להמנע מהן?
    אני מתכוון לשלם בויזה ניטענת חד פעמית, האם זה בטוח?
    אם יקראו לי לקחת את החבילה מהדואר, ללכת לקחת או לטעון שלא הזמנתי כלום? :confused::rolleyes::cool:

גידול :

(ניסיון גידול ראשון)
    חשבתי על לקנות מנורת DUAL SPECTRUM כדי שלא אצטרך להחליף אותה? האם היא תספיק, או ההפך יותר מדי, עבור עציץ אחד?
    האם אפשר להסתדר בלי טפטפות. כלומר, השקעה ידנית כמה פעמים ביום (אם לא, אז מה תדירות הטפטפת צריכה להיות?)
    איזה דשן כדאי לי לקנות?
    ממה שקראתי, אני חושב על הזן Auto Skunk . הפידבק שלו מצויין באתר מהבחינה שהוא קל לגידול וזול יחסית לשאר (כמו כן, הוא אוטומטי). יש הצעות או שאני בכיוון הנכון?

אשמח לתשובות מפורטות כי חצאי משפטים לא יעזרו למתחילים. :cool::cool::cool:

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    האתר הזה אמין, אני הזמנתי ממנו וקיבלתי בתוך מעטפה בצבע חום בהיר בתוך קטלוג של זנים ומחירים.

תזמין בלי האפשרות של משלוח "מוחבא" כי אז זה מגיע לסניף דואר ואתה צריך ללכת לקחת.

יכולה להווצר בעיה שבדקו את המשלוח שלך במכס ואז ללכת לנמען ולהטיל עליו כתב אישום, כדי להימנע מכך צריך להזמין על שם בדוי (אפשר גם בובספוג העיקר שהכתובת תהיה נכונה) ואז אי אפשר יהיה להוכיח של מי זה.

לשלם בויזה נטענת היא דרך מצוינת! אני אישית הזמנתי גם בעזרת ויזה נטענת אבל כשעשיתי אותה וביקשו ממני לחתום עשיתי סתם קישקוש, העיקר שלא יהיה את השם ושם משפחה שלך.

אין סיבה שיקראו לך לקחת את החבילה מהדואר מסיבה שזה מגיע לתיבת דואר שלך (בתנאי שהזמנת בלי האופציה של ההחבאה), אם בחרת שכן תהיה אופציה של החבאה אז יתנו לך פתקית בתיבת דואר שהמשלוח שלך הגיע ואתה צריך ללכת לקחת אותו ואז אתה צריך לגשת לסניף ולהראות תעודה מזהה שתואמת למשלוח על מנת לאסוף אותו.

לגבי הגידול, זה רעיון טוב, אבל אני מציע ללכת על LED ולא על HPS מסיבה שמנורת HPS על עציץ אחת זה יותר מדי ולא חסכוני.

תשקה כל יומיים או כל יום שבו האדמה יבשה (דחוף אצבע לאדמה בשביל לבדוק את לחות האדמה - אם האדמה יבשה אז להשקות).

ממליץ על הדשן של Biobizz - בשביל שלב הצמיחה תרכוש Bio Grow ובשביל שלב הפריחה תרכוש Bio Bloom.

זני Auto הם זנים שלא צורכים הרבה תשומת לב אבל גם לא נותנים הרבה ייבול, הם מתקדמים לפי הקצב שלהם ונכנסים לשלב הפריחה לבד בלי קשר למחזור האור.

#2 buddy, ‏7/1/14
    נערך לאחרונה ב: ‏7/1/14
  3. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    עדיף מnirvana
    עליהם לא שמעתי פעם אחת תלונות

4. Zisk

Zisk חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה! עזרתם לי מאוד!
    בקשר למנורת led - צריך לקנות שתי מנורות שונות (עבור שלבי הצמיחה והפריחה) גם עבור זרעים אוטומטיים?
    אילו עוד המלצות יש על זנים למתחילים שעושים סטלה נחמדה וקלים לגידול פנימי (בעדיפות אוטומטיים?)?

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    Buddy אתה טועה ומטעה, משלוח מוחבא חייב להיות אבל בלי אפשרות של טראקינג, אם הוא יזמין בלי החבאה יהיה רשום על המעטפה שזה מחברת זרעי קנאביס. אם אתה מזמין בלי מעקב משלוח אז הדוור פשוט שם בתוך התיבה שלך, עם מעקב אתה צריך ללכת ולקחת עם תעודת זהות.

6. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אני הזמנתי מ-SSC ביג בנג
    הגיע תוך שבועיים במעטפה חומה, עטופים בפרוספקט שלהם. אפשר ללכת על האופציה של המשלוח המאובטח ולשים שמות בדויים וכולי - כל אחד שינהג לפי הבנתו. להבנתי, פחות מ-2% מהדואר בארץ נבדק, אז הזמנתי רגיל.

הזנים האוטומטים קלים מאוד לגידול, אני מגדל מתחיל עם מינימום השקעה כספית ותנאים לא אידיאלים מבחינת מזג אוויר, והצמחים פורחים יפה מאוד ! מבחינה זו אני ממליץ על הביג בנג, שהוא כנראה אחד הזנים היותר סלחניים, גם מבין האוטומטים.

סליחה על השאלה, אבל למה עציץ אחד? יש להם באתר מבצעים משתלמים הרבה יותר ל-5 או 10 זרעים, בנוסף, אם "פישלת" במקרה עם עציץ אחד - כל ההשקעה הלכה, לא חראם?

באשר לתאורה: אני משתמש בנורת HPS 250W דואל ספקטרום עם משנק ל-4 עציצים גדולים, והתוצאות עד כה טובות מאוד. לא קניתי לד כי הנורות פשוט יקרות מאוד מאוד, ואבל אם יש לך להשקיע - לך על זה.

מצטרף להמלצה על דשני ביו ביז.

אתה מוזמן לקרוא את היומן גידול שלי "יומן גידול ירושלמי" בפורום יומני גידול, שם אני מסביר בפירוט על כל התהליכים שעברתי :)

7. Zisk

Zisk חבר חדש

לייקים:
    0
    שוב תודה לעונים!
    בשביל ליישר קו, איך כדאי לי להזמין? הבנתי שבלי tracking בכללי, אך לבחור באפשרות של מוחבא או לא? מה ההבדל מבחינת משלוח ובאיזו רמה של החבאה הרי יש אפשרויות של החבאה שונות(על מוחבא מצויין שזה קנאביס או לא)?
    מבחינת העציץ האחד - אין לי יותר מדי מקום וזאת גם הפעם הראשונה שלי, וגם אני מתכוון לשימוש עצמי בלבד. לא שהחלטתי להזמין זרע אחד, ההפך, אני מזמין כמות שאני הולך לאחסן וכל פעם להשתמש אחרי שהצמח יעשה את שלו. אחרי שאני אראה ואלמד מהתוצאות נראה מה יהיה.
    בקשר למשנק, אתה יכול להרחיב על זה? בהנחה ואני הולך לקנות את הנורה שציינת אצטרך להשתמש במשנק - אם כן, איך וכמה?

8. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    משנק זה הסטרטר של הנורה, זו נורה מיוחדת - לא כמו הנורות שיש לך בבית, היא לא תעבוד בלי משנק

אתה יכול לקחת את המערכת הזו ל-3-4 עציצים

היא מומלצת ל3-4 עציצים ומתאימה לכל שלבי הגידול

או את המערכת הזולה יותר והפחות מומלצת הזו

שמתאימה לעציץ אחד.

מצד שני, אתה יכול גם לחכות לאמצע סוף מרץ, ולשתול בחוץ

9. Zisk

Zisk חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה,
    הפשר עוד הצעות והסבר בקשר להזמנה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!