1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנה מseedsman. נשלח כבר פעמיים ולא הגיע. לנסות מישהו אחר?

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י simchaleh, ‏5/2/15.

1. simchaleh

simchaleh חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם
    אני הזמנתי מהחברה seedsman בתחילת חודש sept. הזמנתי אם אופצייה של השליחה מאובטחת, שאם זה לא יגיע, ישלחו שוב. (אבל עשו לי במיוחד, ושלחו במעטפה רגילה כמו שביקשתי, ובכל זאת נתנו לי שליחה מאובטחת.

החווילה לא הגיע. אחרי 25 ימי עבודה שלחו לי שוב פעם (לכותבת אחרת).
    אכשיו עבר עוד פעם יותר מ25 ימי עבודה, והחבילה לא הגיע. אבל גם שום פתק לא הגיע.

הם מצעים לי שתי אפשריות, או זיכוי לכרטיס (כרטיס נטען של בנק הדואר), או שליחה שוב לכתובת אחרת.
    האם מישהו פה יודע מה קורה?

יש חברה שכן מצליח לשלוח לארץ ללא בעייה אכשיו?
    מצד אחד אני רוצה להגיד להם לשלוח שוב, כי הם היו כל כך נחמדים ועוזרים (כנראה בגלל שהם הבטיחו לי לפני ההזמנה...) אבל אני חושב, אולי יש סיכוי שבודקים כל חווילה שבא לכאן מהכתובת שלהם, ושאולי עדיף לי לנסות חברה אחרת.....

מה אתם אומרים?
    כדאי לי לנסות שוב אם SEEDSMAN אבל להגיד להם הפעם לשלוח אם שליחת STEALTH במקום מעטפה פשוטה? הם טענו שדווקא לארץ הכי מוצלח זה רק במעטפה רגילה,,,אבל כרגע זה כנראה לא עוזר.

#1 simchaleh, ‏5/2/15
    נערך לאחרונה ב: ‏5/2/15
  2. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    אני קונה רק מSeedsman.

פעמיים הזמנתי מהם ופעמיים זה הגיע בפחות מ10 ימי עסקים.

קרוב לודאי שרשמת כתובת לא נכונה. לא ידוע לי על מקרה שפשוט מחרימים את החבילה בלי שתדע.

וכן, ברור שלשלוח בStealth. את שלי שלחו בתוך ספר. איך אתה מצפה לשלוח משהו לא חוקי במעטפה רגילה?

3. simchaleh

simchaleh חבר חדש

לייקים:
    0
    1)הכתובת הייתה נכונה לחלוטים.
    2)שלחתי בשליחה רגילה, מכיוון שזה מה שהבאנתי מהguide פה באתר, שהכי בטוח זה לשלוח במעטפה רגילה מכיוון שזה מושך פחות תשומת לב.
    וגם חשבתי שכזה נשלח בדואר אם מעקב, שגם עצם זה שזה דואר אם מעקב מושך יותר תשומת לב

אם זה לא נכון, בבקשה לעדכן אותי. תודה!

גם בseedsman הם המליצו לי את זה.

- גם ששולחים בSTEALTHת נדמה לי שזה גם דואר אם מעקב, וחתימה. זה לא מפחיד אותך???

אתה הזמנתה מהם בהצלחה מאז חודש october? אולי זה רק דבר מאז octoboer שעשיתי את ההזמנה שיש בעייות?

#3 simchaleh, ‏6/2/15
    נערך לאחרונה ב: ‏6/2/15
  4. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    מפחיד אותי לשלוח רגיל, אחרי שכל כך הרבה אנשים כאן בפורום פשוט מאבדים את המשלוח שלהם כאילו הוא התאדה באוויר.

תמצא בן אדם שאתה יכול לשלוח אליו ותשתמש בתעודת זהות שלו. המשטרה לא הולכת לחכות בסניף הדואר כל היום עד שתגיע.

מקסימום יגיעו אליך הביתה אז אל תפתח את החבילה עד שבוע לאחר מכן ואם הם יגיעו תאמר להם שאין לך מושג מה יש בפנים.

5. avrahams

avrahams חבר חדש

לייקים:
    0
    המשלוח המוסווה של seedsman, הוא רשום?

6. RANCOHEN

RANCOHEN חבר חדש

לייקים:
    0
  7. simchaleh

simchaleh חבר חדש

לייקים:
    0
    המסווה זה יהיה רשום אבל אתה יכול לבקש מהם שלא ישלחו במסווה.

מה שאני עשיתי, אני בקשתי מהם שליחה רגילה ללא הסוואה, אבל בכל זאת שיתנו לי ביטוח על המשלוח, שהם ישלחו שוב אם זה לא יגיע. הם אמרו שיעשו בשבילי במיוחד, אבל הם לא תמיד עושים.

אני יתפלא אם הם יסכימו עוד פעם על זה, כי הם כבר שלחו לי פעמיים וזה לא הגיעיה.
    אכשיו הם מזכים הכרטיס...

הם אפילו לא רוצים לשלוח במסווה לארץ, כי הם תוענים שזה הכי הרבה יכול ליהות שימצאו את החויילה, (שמדובר בשליחה לארץ)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!