1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנת באנג באינטרנט

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אבו, ‏2/1/17.

1. אבו

אבו חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו יודע מה החוקים ומה הולך בפועל ? אם תופסים מה עושים?

2. Magal

Magal חבר חדש

לייקים:
    1
    הזמנתי מ Grasscity בנג זכוכית של Black leaf והגיע בלי בעיה. אפילו ראיתי שפתחו את האריזה במכס אבל לא החרימו ולא ביקשו ממני לבוא או משהו כזה. יש לי אישור קנביס רפואי אז מאמין שהייתי יכול לשחרר במידה והיו מעכבים במכס.

3. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    כתבתי על זה כמה פוסטים בעבר מוזמן לחפש...

בכל מקרה תזמין מהאתרים הסיניים dhgate או aliexpress ולא (!!!!) מאתרים שמוכרים מכשירים מאירופה וכ'ו.
    הסיבה היא שבחנויות שולחים עם חברת שילוח ולא טורחים להסוות את הטובין. מסין יארזו לך בקרטון חום ותוכל לבקש מהמוכר לכתוב שזה אגרטל או משהו.

אני הזמנתי גם וגם, תפסו לי פעמיים שהזמנתי מחנות, ושהזמנתי מסין הגיע חלק.

אם תופסים אתה תקבל מכתב שאומר שהזמנת משהו לא חוקי והמכס החרים לך אותו. יש לך אפשרות לשחרר אותו אך ורק עם אישור רפואי.
    במכתב מהמכס יש קובייה שמציינת אם זה עבר לטיפול משטרה, בפעמיים שתפסו לי היא הייתה ריקה כלומר נשאר במכס ובזה זה הסתיים.

לשיקולך ובצלחה

Eff ו-Magal אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!