1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנת גריינר מאייבי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אלאדין, ‏18/5/16.

1. אלאדין

אלאדין חבר חדש

לייקים:
    0
    היי שלום, ישלי גריינר פשוט והחלטתי להתפנק ולקנות גריינדר בעל כמה קומות וגילית שהמכירים בארץ דיי מוגזמים ביחס למחירים באייבי... מבחינה חוקי מותר לי להזמין גריינדר? או שזה יכול ליצור לי בעיות?
    נ.ב- יש סיכוי גם שיבואו אלי הביתה עקב הזמנה של גריינדר?
    מצטער שאני פרנאויד אני פשוט במצב שאסור שיתפסו אותי אבל זה הדבר היחידי שעוזר לי עם כאבים בלתי נסבלים...
    נ.ג- איזה גריינדר הכי עדיף? ואם למישהו יש המלצות מוזמן לפרסם פה גם, תודה מראש :)
    1- כאן
    2- כאן
    3- כאן

תודה רבה :)

2. Captain cook

Captain cook קנאביסט

לייקים:
    66
    אני לא הייתי לוקח סיכון ליפול בשביל חתיכת פלסטיק, היו מקרים בעבר...
    מה שאני עשיתי זה הזמנתי גריינדר ווייפורייזר לחבר שגר בחו"ל חיכיתי שהוא יגיע לארץ והוא הביא לי את זה במזודה.

3. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    קודם כל אתה יכול להזמין ללא חשש בכלל. המקרה הכי הכי גרוע שיכול לקרות זה שיחרימו לך את זה במכס. אבל גם זה - לא סביר בכלל. במקרה ונניח ומחרימים אתה גם יכול לבקש שמישהו עם רישיון קנאביס רפואי יוציא לך את זה נניח, אבל לדעתי אתה יכול להזמין בשקט.

אבל חוץ מזה שתדע - שאם אתה לא סגור על להזמין מחו"ל ולא בא לך להסתכן ב"זריקת כסף לפח", אתה תמיד יכול לקנות גריינדר בארץ. המחירים של זה כבר לא מטורפים כמו פעם. אני רואה כאן יש מ-12 עד 60 ש"ח דברים סבבה לגמרי.. לא פחות טובים מהקישורים שאתה הפנית אליהם. ויש גם למי לבוא בטענות אם אחר כך יש בעיות. לך תדע איפה בדואר ישראל המדהים תתקע החבילה שלך מחו"ל..

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  4. אלאדין

אלאדין חבר חדש

לייקים:
    0
    פחות אכפת לי למען האמת אם החבילה תוחרם. אבל אני בדילמה אם זה יכול לגרור את המשטרה להיכנס לי לכיס.
    אם מישהו יודע אבל אם זה חוקי או לא זה יהיה נהדר :) כי למכור גריינדרים בארץ זה חוקי לפי מה שאני רואה ויודע

5. jessy-khalifa

jessy-khalifa קנאביסט

לייקים:
    12
    זה רק קוצץ תבלינים לא יעשו לך בעיות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!