1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנת כלי עישון

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י Just me, ‏22/4/16.

1. Just me

Just me חבר חדש

לייקים:
    0
    היי לכולם אני מעוניינת להזמין פייפ זכוכית מחו״ל.
    ראיתי כמה פוסטים בנושא על אנשים שתיארו הזמנה של כלי עישון בלי לציין איזה (לא באנגים), וקיבלו חבילה ריקה עם מסמכים על תפיסה והחרמה. אז אני קצת לא ממש יודעת מה ההתייחסות לגבי זה.
    העניין הוא כזה, החוק מדבר על כלי עישון אבל מצויין בו באנגים. פייפים נמכרים גם באתרים ישראלים ( אנשים הזמינו והוחרמו להם כלי עישון שנמכרים בארץ בצורה חוקית) ויכולים לשמש ככלי עישון לטבק. השאלה שלי האם יש סכנה יותר גדולה מהחרמה? אם בכלל. יש סיכוי שיהיה חיפוש לכתובת הבית ( הכתובת היחידה שאוכל לתת זה בית הוריי וממש לא מתאים לערב אותם).
    אשמח לשמוע מאנשים שהתנסו.
    אני יודעת שיש כאלה שמזמינים באנגים וזה עובר בשקט וגם מגיע. אני מחפשת את התרחיש הכי גרוע שיכול לקרות כדי לדעת איך להתמודד איתו.
    תודה

2. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    בתור אחד שהזמין כמה וכמה מכשירים מחו"ל:
    הדבר הכי גרוע שיקרה זה שייתפס במכס ויחרימו לך, זה לא עובר למשטרה ולא מעניין את המשטרה שהזמנת פייפ. אף שוטר לא יבוא אלייך הביתה כי הזמנת פייפ.

וזה במידה שהוא נתפס, רוב הסיכויים שלא יקרה כלום ויגיע אלייך בשלום. וגם אם ייתפס מקסימום הלכו כמה שקלים לא יותר

Just me אוהב/ת את זה.
  3. Just me

Just me חבר חדש

לייקים:
    0
    הזמנתי.... נעדכן בקרוב :)
    תודה מומין :)))

4. Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts קנאביסט

לייקים:
    42
    תאמת אני גם חם כבר הרבה זמן להזמין אבל לא רוצה להסתכן , כמו שאני שמעתי ואני מדגיש שלא ידוע עד כמה זה נכון אבל עדיף להזמין מסין

5. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    אין שום בעיה להזמין מוצרים כאלה, לא צריך לפחד בכלל. במקרה הכי גרוע יחרימו את זה.

6. Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts קנאביסט

לייקים:
    42
    כן אני יודע אבל אני לא רוצה להיות יוצא מן הכלל בנושא הזה אני מתכוון להגיש בקשה בקרוב למחיקת רישום פלילי אז אני שומר על פרופיל נמוך

7. Just me

Just me חבר חדש

לייקים:
    0
    הזמנתי וקיבלתי, 3 פייפס.
    בדקתי עם המוכר אם הוא רושם משהו על האריזה, הוא לא. הגיע מארצות הברית.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!