1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

החוויה הנוראית והמתמשכת שקיבלתי מעישון.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י DoubleD, ‏23/5/20.

1. DoubleD

DoubleD חבר חדש

לייקים:
    0
    היי..
    אני הייתי מעשן במשך כמה שנים טובות , ואז לאחר מכן הייתי מעשן בעיקר לפני השינה כי זה עזר לי להרדם , פיתחתי תלות ואז כבר לא הצלחתי להרדם עם זה כול כך..
    בתקופה הזאת ממש דפקתי לעצמי את השינה ולא הצלחתי לישון בכלל במשך חודשיים +- עד שהתחלתי טיפול תרופתי נגד דיכאון שעוזר גם בשינה(חייב לציין שלפני שהתחלתי לעשן נטלתי תרופה נגד דיכאון שהיא גם טיפלה בחרדות למרות שלא היו לי באותה תקופה.) וחזרתי פחות או יותר לישון טוב. במשך כחצי שנה לא עישנתי כמעט בכלל , אולי 2-3 פעמים ולא יותר מזה.
    לפני כמעט שלושה שבועות ידידה שלי הביאה לי לעשן מאיזה חומר שהיא ממש אהבה .
    לקחתי כמה באצים עם סיגריית מרלבורו וגילגלתי לעצמי ג'וינט.
    התחלתי לעשן אותו , בערך לקחתי איזה כמה שאכטות טובות שגרמו לי מעט להחנק (אחרי תקופה ארוכה שלא עישנתי בכלל )
    הרגשתי בהתחלה ממש טוב עד שלאחר כמה דק התחלתי לקבל התקף חרדה נוראי , לאחר שהוא עבר כמה דק אחרי קיבלתי עוד התקף חרדה ולאחר שגם הוא עבר קיבלתי עוד אחד ואז עוד אחד וככה במשך לילה שלם סבלתי מטריפ נוראי שלא הצלחתי להתגבר עליו ובלי טיפת שינה.
    בבוקר הלכתי לעבודה כשאני עדיין בהרגשה ממש רעה, מלוות בחרדות מתמשכות ורק קיוויתי כבר שזה יסתיים.
    עבר יום, ועוד יום והרגשתי כאילו ההשפעה לא עוברת לי בכלל ואני כבר מתחיל להשתגע , מרגיש שאני מנותק מהמציאות והכול נראה יחסית מעורפל , ואז אחרי כמה ימים התחלתי להרגיש שהמצב משתפר אבל עדיין לא הפסקתי לחשוב על זה שאולי זה לא ואני עדיין תקוע במצב ..והיום כבר שלושה שבועות אחרי, אניסאני מדיכאון וחרדות (לא נוראיות כמו שהיו בהתחלה) ,מתקשה ללכת לישון מבלי שאני מעביר לעצמי אלף סרטים בראש , מרגיש שאני עדיין לא חזרתי למציאות (אם לתאר באחוזים אז אני מרגיש שאני בערך 70-90 אחוז אני תלוי במצבים מסוימים) חייב לציין שהתפקוד הפיזי שלי לא נפגע בעיקר המנטליות שלי , והתחושה של הערפול הזאת בראש החוסר פוקוס זה מה שממש מחרפן אותי..
    הפחד שלי שעישנתי איזה משהו שדפק אותי לגמרי למרות שידידה שלי וחברים שלה עישנו ולא חוו שום דבר מזה..
    באמת שאני מרגיש אבוד שאני כבר מתכוון לקבוע תור אצל פסיכיאטר/פסיכולוג..
    אשמח לקבל עזרה וייעוץ לגבי זה תודה.

2. sunkef

sunkef חבר חדש

לייקים:
    0
    הזמן מרפא את הכל, המוח לא יידפק משכטה אחת. כנראה יש לך או שפיתחת רגישות, הדליק אצלך מנגנונים של פעם ולא בקטע טוב. לא מומלץ לערבב פסיכיאטרים עם קנאביס למרות שאני באופן אישי עשיתי זאת במשך שנים והיה לי מהמם, לעומת זאת היום הגעתי למצב שאני ממש מגיב בצורה אלרגית לקנאביס. אם אני הייתי אתה הייתי מנסה לעשות ספורט שמכניס להיי כמו ריצה או הרמת משקולות וזה יעשה לך סוג של ריסט אם אתה לא עושה את זה אז תצטרך להמתין עד שזה ייצא מהמערכת שלך. אני יכול להגיד לך בוודאות שאם תחווה היי של ריצה שזה קורה בדרך כלל אחרי שרצים מעבר לחצי שעה ומגיעים לתחושת ריחוף זה יזיז לך שם משהו ואתה גם תישן יותר טוב בסוף היום. אל תשחק עם המוח שלך ועם פסיכיאטרים ואני אומר לך את זה מניסיון

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!