1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

החלפת דשן מאורגני למינרלי צריך לבצע שטיפה ?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י NAD, ‏13/8/16.

1. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    נגמר לשכן הדשן והוא החליף מביו גרו לאדוונס A+B הוא מוסיף לזה אלגמיק האם צריך לעשות שטיפה לאדמה לפני שהוא עובר דשן או שזה לא משנה ?
    אגב כמה זמן צמח יכול להיות בכלי של 17 ליטר הוא דואג שלא יהיה לו נעילת שורשים . כרגע צמח נמצא 3 חודש בערך ב17 ליטר כמה נשאר לנעילת שורשים ? בערך

2. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    26
    לא חושב שצריכה להיות בעיה כלשהיא בעת המעבר , אבל הייתי מבצע שטיפה בכל זאת מהסיבה היחידה שלהזיק זה לא יכול .
    לגבי השאלה השניה שלך , אתה בשלב צמיחה / פריחה ? איך אתה מגדל בכלל ? אינדור/אאוטדור? תמונה תעזור לעזור לך .

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    221
    אין צורך בשטיפה

4. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    השכן נמצא בצמיחה עדיין הוא מחכה למלות שטח של מטר על מטר עם 2 צמחים שכמעת הושלם . נשאר אולי עוד חודש צמיחה . גג הצמחים בריאים מאוד ירוקים אין בעיות כל הענפים והגזע ירוקים גדל לאט כי החסיר בדשן . והביאו ביז הזה נראה לי קקע מייקה . השאלה עם צמח יכול להיות 5 חודש ב17 ליטר עד סוף פריחה . בערך
    ואינדור . תאורה 400 בימים האחרונים עם 600 ובפריחה עם 1000

5. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    26
    סהכ נשמע טוב , אגב סדרת הדשנים של ביו ביז היא מעולה , לפי הערכות שלי נעילת שורשים קרבה ובאה , 17 ליטר אומנם זה לא אדנית כזאת קטנה אבל ללא ספק ממש לא תספיק לצמח שנמצא בשלב צמיחה שלושה חודשים , ממליץ לך להעביר אותם בהקדם לאדנית בגודל 25 ליטר מינימום , המון בהצלחה .

6. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    אין שום צורך בשטיפה. אחרי המעבר דשן יש להוריד 30% מהמינון של הדישון ולהעלות שוב בהדרגה.
    הזמן שהצמח נמצא בעציץ לא משחק תפקיד בכל הנוגע למצב השורשים, רק כמות השורשים ולפעמים גודל הצמח. תמונה תעזור.

אם יש לך נעילת שורשים ב17 ליטר אני ממליץ על 40+ ליטר בתור העציץ הבא

hydrotony אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!