1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הידרו

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Stav, ‏30/5/16.

1. Stav

Stav חבר חדש

לייקים:
    0
    היי החתול של השכנים מגדל בהידרו ויש לו כמה שאלות אליכם.
    1. הוא קיבל מנורת לד מחבר שהזמין מאיביי, 300W, הספיקה לו לעציץ אחד לדעתי בצורה טובה אבל עכשיו הוא רוצה להגדיל את הגודל וחשב להוסיף עוד נורה, איך לפי הפירוט שעל המנורה אוכל לדעת מה מתאים?
    2. כל כמה זמן הוא המומלץ להחלפת כל המים?
    3. מבחינת העדפת השקיה, אם אני משקה את הצמח במים, עדיף שהם יהיו מדושנים כבר ומאוזנים לפי הרמת EC של הצמח במצבו הנוכחי, או למלא מים בנפרד לצמח כל פעם שיורד וכל שבוע למלא את הדשנים לערך שהם אמורים להיות בגילו? ( נגיד שבזמן מעבר מגדילה לפריחה אמור להיות כ1200 EC אז לשים דשנים ביחס מתאים לגילו עד שמגיע ל1200?)
    4. ראיתי באחד המדריכים שימוש במכשיר שבודק יחס דשן-מים או יחס מולקולות חופשיות משהו כזה, כמה הוא נחוץ מלבד למד PH וEC בהידרו?
    5. המליצו לי לא לגדל בקיץ אם אין לי מערכת להורדה\העלאת לחות, כמה זה נחוץ?
    6. יש המלצות לגבי הגידול בקיץ הקשה שפוקד אותנו?
    7. כרגע מגדיל את החלל ומתלבט אם לקנות אוהל או להפוך את הארון בגדים (1.2 על 0.8 גובה 1.8)לאוהל עם איזה בד שיחסום את האור וחורים לוונטות לאוורור, האם זה יספיק ל2 ילדות מבחינת תנאי מחיה וגידול?
    תודה D:

#1 Stav, ‏30/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏30/5/16
  2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אין לי תשובות להכל.
    מה שאני יכול לאמר לגבי שאלה 5-6 ומנסיון שלי עם הידרו של גידולים אחרים בחממות. גידול הידרו מאוד רגיש לקימחון לכן יש חשיבות רבה ללחות

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,360
    1. נשמע מתאים לצמח אחד.
    2. כל שלושה שבועות להחליף את כל המים. בהנחה שמדובר ב DWC.
    3. לא מדשנים לפי EC.
    4. מה הזה המכשיר הזה של הדשן\מים ?
    5. לחות מורידים עם איוורור נכון.
    6. הרבה אור.
    7. נראה לי שיספיק לשני צמחים.

באיזה מערכת אתה מגדל בדיוק?
    הידרו הינה הגדרה כללית מידי.

4. Stav

Stav חבר חדש

לייקים:
    0
    מערכת של נורת לד 300W, דלי של 15 ליטר בערך, מגדל עם סדרת דשני FLORA GRO\MICRO\BLOOM של GH והילדה נמצאת במכסה מעל הדלי עם הידרוטון.

לא ענית לי ממש לגבי אחד, הוא מגדיל את כמות הילדות מ1 ל2, רצינו לדעת לגבי הוספת נורה, איך אני אדע אם היא נחוצה או אם לא צריך להוסיף?
    3. אז לפי מה אתה מדשן? כל החתולים בשכונה שמגדלים בהידרו אמרו שבצמח בוגר יש כ2400 EC, ופשוט מחלקים את 2400 בזמן הגידול המשוער, ואז רואים כמה הEC צריך לגדול בשבוע ולפי היחס הזה והיחס בין הדשנים בתקופות השונות של הגידול. אם יש לך שיטה אחרת נכונה יותר אשמח לשמוע:)
    4. אני אחפש את שמו המדויק ואחזור עם השאלה
    5. הקיץ הקשה בארץ מחייב לחשוב על פתרונות יצירתיים לחום ואוורור נכון, ראיתי באיביי מכשיר שמווסת את המזגן להיות מופעל רק כשהחדר מעל טמפר' מסוימת ומפסיק לפעול, אבל זה נשמע קצת יקר, יש אופציה אחרת? וגם אם כן אקנה אותו בסוף, אז החדר יהיה סגור ומופעל עם מזגן? האם זה יספיק באוורור החדר והורדת הלחות?

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,360
    אתה שוקל להוסיף? תוסיף.

לא ברורה לי שיטת החישוב שלך. כעיקרון לא מדשנים לפי מליחות. אלה לפי כמות של חנקן. כ 100 PPM חנקן בתמיסת ההשקיה.

מזגן זה פתרון טוב ויעיל.

6. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    בכל מזגן יש לך את זה השלט שם טמפ וזה מה שמפעיל את המזגן,יש גם שלטים עם טיימרים וגם שעון שבת למזגן די נפוץ ולא יקר.
    הדרך היחדה לבדוק מנורה אלמונית מאיי ביי זה מד אור.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!