1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הידרו

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Yossi1964, ‏2/8/17.

1. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    @אגרונום אתה עייף ? אתה מבזבז את הזמן שלך פה על הבנת הנקרא
    בדיון על טלגרס עמיתוס לגלג על צואת בעלי חיים, הפניתי אותו למחקר על צואת בקר
    בא לך דיון על דשנים תמשיך שם ..

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    ....... שוב מתייג אנשים כדי להשתתף בדיון בכדי להראות. כבר עברנו את זה בהודעה ה#12 שלך. אתה כבר על 71, שאפו.
    עכשיו תתחיל ליישם מה שאמרתי לך בכדי שלא אחפש עוד שטויות שאתה כותב במקומות אחרים בכדי להגיד לך כמה אתה לא מבין כלום. אגב, לדעת מה היחס מהילה הבסיסי של NPK מצריך ממך מחשבונים. אבל רק שתדע - לדעת מהם NPK לא עושה אותך מבין. בראבו!

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
  4. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    הפעם ממש לא הייתה כוונה להתנגח בך, רציתי את דעתו של אגקונום (ואני ממש לא מתייג עכשיו אותו) , אני לא מתייג אותך, או מגיב בפוסטים שלך, כי אין טעם, וגם שם עניתי לך לעיניין, חבל שהבריונות עלתה לך לראש.
    לגבי "מצריך ממך מחשבונים" תקרא שם בקישור ובעוד מקומות ותבין שיש אנשים שבאים עם גישה שונה לגמריי ממה שאתה מכיר, ומתעסקים בעוד דברים חוץ מקנביס, אתה יכול לקבל את זה או שלא, זה ממש לא קשור אלי. תקרא לי סבא תקרא לי מיושן...נראה כאילו כתבת בהתקף אמוק, ותודה על הבראוו

5. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא, פשוט נתתי לך את 5 דקות תשומת הלב היומית ממני כלפייך ומעתה ואילך. עד כה התעלמתי מתגובות לא ענייניות שלך, אך כשהרדיפה האובססיבית שלך מתחילה להעיק עלי, אין לי בעיה לתת לך 5 דקות מזמני כדי להוכיח לך שלהכניס אותי לאצבעות שלך או אותך לשלי זה לא עסק שישתלם לך בסוף. מקווה שהייתי ברור.

*לציין שהפורום הוא מגרש המשחקים של ילדים ומאידך לציין שאתה בלה בלה וקהל היעד שלך בלה בלה והנה - בסוף זה מסתכם בשהות המיותרת שלך בפורום של הילדודס. קח לתשומת לבך שאתה סותר את עצמך ולא בפעם הראשונה (או השניה) כאן, ואני חד.

6. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    וואי וואי כמה כסאח
    תן לו צ'אנס הוא לעיתים קרובות כותב לעניין
    זה לא מקרה של "ילד קקה"
    שחררו אותו

7. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    נתתי מספיק. עד הודעה 69, כאמור שכ60 ממונה ההודעות מופנה כלפי באופן ישיר או עקיף. מדובר בטרול שעבר כל גבול והנה התגובה הראויה. מוזמן להציץ בעמוד קודם בכדי לראות על מה אני מדבר.

8. Eytan

Eytan חבר חדש

לייקים:
    1
    חברים יקרים,אני קורא את מרבית השרשורים ובאופן כללי אני ממש אוהב את מה שקורה כאן,אבל אל תשכחו חברים שהקנביס משרה אווירה טובה וסלחנות ראש טוב,ועוד הרבה דברים טובים כך ש,מותר ו אפילו צריך לעורר דעות שונות אין שום דבר מוחלט,ואין גםדרך אחת לעשות מה שאתם עושים,(והלוואי עליי) לכן לדעתי "העקיצות האישיות" לא עושות לאף אחד מאיתנו נחת,תנו ביקורת,תתווכחי אבל,,,בלי פסים אישיים,לומדים מכם המון אל תתנו לאגו לקלקל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!